Veiling 19:
12, 13 en 14 juni 2018, 19.00 uur

Locatie: De Burcht, Henri Polaklaan 9, Amsterdam

De voorjaarsveiling Boeken, Strips, Affiches, Fotografie en Fine Arts van Zwiggelaar Auctions is nu online te bezichtigen.

Kijkdagen vinden plaats in de Burcht van Berlage op vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 juni van 10:00 tot 17:00 uur.
U kunt
hier de digitale veilingcatalogus inzien.

Het bieden via onze website
zwiggelaarauctions.nl is inmiddels opengesteld. Live bidding is mogelijk via invaluable.com (beschikbaar vanaf 25 mei). U kunt natuurlijk ook de zittingen zelf bezoeken en de aangekochte kavels direct afrekenen en meenemen.

      Enkele hoogtepunten
  • Een getijdenboek uit Haarlem, ca. 1480
  • Originele strip- en boekillustraties waaronder aquarellen van Rie Cramer, een olieverfschilderij van Piet Wijn en een origineel uit Marten Toonder's Tom Poes Vertellingen
  • Manuscripten waaronder stukken gesigneerd door Karel IV, Karel V, Lodewijk XIV, Lodewijk XV en Filips II
  • The Strand Magazine 1-38 (1891-1909) met daarin vele eerste drukken Sherlock Holmes. Fraaie set met ex libris van Sir Arthur Conan Doyle
  •  Originele kunst met onder andere werk van Rembrandt, Max Liebermann, Foujita, ontwerpen voor De Stijl (1929)

        Specials
  • Georges van Raemdonck: een grote collectie originelen waaronder spotprenten, stroken uit Bulletje en Bonestaak, Smidje Smee en alle 293 stroken van de strip Robinson Crusoë
  •  Scheepvaartcollectie W.H.E. Scheeres
  • Verzameling toonaangevende tijdschriften zoals Wendingen, Halcyon en Verve met daarin o.a. lithografie en houtsneden van Joan Miró, Marc Chagall, Fernand Léger en M.C. Escher

Zwiggelaar Auctions // Witte de Witstraat 32 HS, 1057 XZ Amsterdam // 06-47986138