Zwiggelaar Auctions
Locatie: De Burcht, Henri Polaklaan 9 in Amsterdam

Herinnering: veiling 18 op 4, 5, 6 en 7 december.
Kijkdagen dit weekend (1 -3 dec).
Kijkdagen vinden plaats in de Burcht van Berlage op vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 december, van 10:00 tot 17:00 uur. Hier vindt u de links naar de digitale versies van de veilingcatalogus.

Zitting 1 | Zitting 2 | Zitting 3 | Zitting 4

Het bieden via onze website zwiggelaarauctions.nl is inmiddels opengesteld, live bidding is mogelijk via invaluable.com U kunt natuurlijk ook de zittingen zelf bezoeken en de aangekochte kavels direct afrekenen en meenemen.

Foto-album Indonesië 1872-1902. kavel: 1478.

[Nozeman-Sepp] Nederlandsche Vogelen (1770). kavel: 1783.

Enkele hoogtepunten

• Een indrukwekkend foto-album Indonesië 1862-1903, met meer dan 150 albumen prints door o.a. Stafhell & Kleingrothe.
• Een missale uit ca. 1500 vol gravures van onder meer de Dodendans.
• 12 Originele volpagina sprookjes-aquarellen door Rie Cramer.
• Het Album (Amicorum) van Maria Thorbecke uit 1860.
•  Originele kunst (los en in boeken) van Pissarro, Renoir, Matisse, Miro, Rembrandt en Chagall.

[(Post)incunabelbladen] Verzameling van 30 perkamenten bladen. kavel: 148.
Specials

• Een collectie incunabelen, post-incunabelen en vroeg 16e eeuwse boeken en bladen.
• Een verzameling 17e en 18e eeuwse pocket-atlassen, kaarten en prenten.
• Ruim 250 strips en striporiginelen met de collectie Monica Koks waaronder werk van Joost Swarte.
• Het eerste deel van de collectie Nederlands-Indie van J.M. Hijmans.
• Judaica, Erotica en WWII

Album Amicorum Marie Thorbecke, dochter van de grote staatsman, 1860-1868. kavel: 762.
Zwiggelaar Auctions // Witte de Witstraat 32 HS, 1057 XZ Amsterdam // 06-47986138