Veiling 19
12, 13 en 14 juni 2018, 19.00uur
Kijkdagen dit weekend

Locatie: De Burcht, Henri Polaklaan 9, Amsterdam

Kijkdagen vinden plaats in de Burcht van Berlage op vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 juni van 10:00 tot 17:00 uur.
U kunt
hier de digitale veilingcatalogus inzien.

Het bieden via onze website
zwiggelaarauctions.nl is inmiddels opengesteld. Live bidding is mogelijk via invaluable.com. U kunt natuurlijk ook de zittingen zelf bezoeken en de aangekochte kavels direct afrekenen en meenemen.

      Enkele hoogtepunten
  • Een getijdenboek uit Haarlem, ca. 1480
  • Originele strip- en boekillustraties waaronder aquarellen van Rie Cramer, een olieverfschilderij van Piet Wijn en een origineel uit Marten Toonder's Tom Poes Vertellingen
  • Manuscripten waaronder stukken gesigneerd door Karel IV, Karel V, Lodewijk XIV, Lodewijk XV en Filips II
  • The Strand Magazine 1-38 (1891-1909) met daarin vele eerste drukken Sherlock Holmes. Fraaie set met ex libris van Sir Arthur Conan Doyle
  •  Originele kunst met onder andere werk van Rembrandt, Max Liebermann, Foujita, ontwerpen voor De Stijl (1929)

        Specials
  • Georges van Raemdonck: een grote collectie originelen waaronder spotprenten, stroken uit Bulletje en Bonestaak, Smidje Smee en alle 293 stroken van de strip Robinson Crusoë
  •  Scheepvaartcollectie W.H.E. Scheeres
  • Verzameling toonaangevende tijdschriften zoals Wendingen, Halcyon en Verve met daarin o.a. lithografie en houtsneden van Joan Miró, Marc Chagall, Fernand Léger en M.C. Escher

Zwiggelaar Auctions // Witte de Witstraat 32 HS, 1057 XZ Amsterdam // 06-47986138