Reminder: Veiling 13: dinsdag 9 & woensdag 10 juni, 19:00 uur
[Cartografie] Atlas Ortelius 1575
Zwiggelaar Auctions
Reminder: Veiling 13: dinsdag 9 & woensdag 10 juni
Extra kijk-mogelijkheid op dinsdag tussen 13.00 en 17.00 uur
De Burcht

De Burcht
Henri Polaklaan 9
Amsterdam

Op 9 en 10 juni, 19:00 uur houdt Zwiggelaar Auctions zijn dertiende veiling, in de Burcht te Amsterdam. In deze veiling zijn ruim 1400 kavels boeken, strips, affiches, fotografie en toegepaste kunst opgenomen. Alle items uit de veilingcatalogus zijn aanwezig.

Het bieden via onze website zwiggelaarauctions.nl is inmiddels opengesteld, live bidding is mogelijk via invaluable.com. U kunt natuurlijk ook de zittingen zelf bezoeken en de aangekochte kavels direct afrekenen en meenemen.

Enkele hoogtepunten

Wendingen - [El Lissitsky] Frank Lloyd Wright - 1921

Foto-albums Publieke Werken Amsterdam

Hergé (Georges Remi 1907-1983)

Deze veiling kent een flink aantal hoogtepunten. Een kleine selectie:

• de Atlas Ortelius uit 1575, compleet met 70 kaarten, uitgegeven door Gillis van den Rade;

• een bijna complete set Wendingen in nieuwstaat, inclusief luxe-editie van Frank Lloyd Wright met coverillustratie van El Lissitzky;

• een groot aantal originele foto’s en foto-albums, waaronder een indrukwekkende serie stadsfoto’s van Publieke Werken Amsterdam uit 1929-1931;

• 200 loten met strips en strip-originelen, waaronder alle 262 Robbedoes Weekblad-bundelingen in een kavel, privécollectie Ludo Dupont met veel luxe en gesigneerde edities, originele pagina’s van onder andere Storm en een Tom Poeskalendertje uit 1944;

• Joyeuses Pâques, een originele covertekening van le Petit Vingième door Hergé uit 1933.

In de veiling vindt u de volgende specials:

• Plaatjesalbums, waaronder collectie Gerrit Schaeffer deel I (bijna 100 complete kavels);

• Provo (pamfletten, weekbladen, affiches);

• Criminologie (vertrouwelijke dossiers, zeldzame 18e eeuwse verslagen, registers en fotoseries);

• Manuscripten.

Afmelden Nieuwsbrief zwiggelaarauctions@gmail.com (+31) 6 47 98 61 38