320-349 Literatuur

veiling / 30 maart 2009
kavel: 320
Literatuur: W.F. Hermans: Het behouden huis 1e druk
-De Bezige Bij, Amsterdam, 1951. Typografische verzorging en lithos door Mart Kempers. Oplage 500 genummerde ex. Dit is nr. 263-

verkocht € 120,00
kavel: 321
M. Swaertreger (pseud. Theun de Vries) WA Man
-De doezende dar, 1944. Ondergronds gedrukte eerste uitgave.-

verkocht € 20,00
kavel: 322
Debuutbundel Boudewijn Maria Ignatius Buch: Nogal droevige liedjes voor de kleine Gijs
-Arbeiderspers, Amsterdam, 1976. 75 pag. -

verkocht € 25,00
kavel: 323
Karel Capek: R.U.R. eerste uitgave in Esperanto
-Moraviaj Esperanto Pioniroj, Olomouc, 1926. Vroege vertaling Capek toneelstuk waarin voor het eerst het woord robot werd gebruikt. -
€ 150 - € 300
kavel: 324
Lolita volume 1 & 2, eerste druk
-Vladimir Nabokov, Olympia Press, Paris. 1955-
€ 600 - € 1200
kavel: 325
Menno Wielinga: Der Revolution gewidmet.
-Exponent, Bedum, 1990. Folio. 9 bladen in papieren overslagmap. Genummerd V/XII. -

verkocht € 30,00
kavel: 326
Baudelaire, Charles: Les fleurs du mal
- Eerste voorpublicatie van 18 gedichten uit de bundel Les fleurs de mal. In: Revue des deux mondes. Seconde série de la nouvelle période. Avril – Mai – Juin 1855. Dixième volume. Pag. 1079 – 1093. -
€ 450 - € 900
kavel: 328
Des Freiherrn von Munchhausen wunderbare Reisen... G.A. Buerger. mit ill. von Alfred Kubin. Winkler Verlag. 1947
-Alfred Kubin 1947-

verkocht € 30,00
kavel: 329
Psyché
-Apulée, Burins De C.P. Josso Aux Dépens De L’Artiste-
€ 30 - € 70
kavel: 330
Schaaf, Nine van der. Poëzie
-Voorschoten, C.A.Mees, 1919. 78 Pag. 1e druk. Luxe uitgave. Oplage 25 exemplaren, dit is nr 4, hand gesigneerd. Met gebatikte stoffen band. -
€ 80 - € 120