450-592 Strips en striporiginelen

veiling / 30 maart 2009
kavel: 450
Toonder: Berenkaart
-Serie 19, nr 614: En het leek zoo lekker!-

verkocht € 40,00
kavel: 451
Toonder: Tom poes en de Reuzenvogel, 6 prentbriefkaarten in originele wikkel
-Een serie van 6 prentbriefkaarten uit zijn zevende avontuur. -

verkocht € 60,00
kavel: 452
Toonder: Tom poes en de vreemde uitvinding, 6 prentbriefkaarten in originele wikkel
-Een serie van 6 prentbriefkaarten uit zijn achtste avontuur. -

verkocht € 60,00
kavel: 453
Toonder:Tom Poes legpuzzel in doos: Aap te Paard
-99 stukjes, 40 x 30 cm, ca. 1950. In goede conditie.-

verkocht € 60,00
kavel: 454
Illegale originele voorkant Suske en Wiske en het vliegende bed
-Inkleuring plus cel van de voorzijde van de illegale uitgave naar Willy Vandersteen, 1996. 20 x 20 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 455
Henk Sprenger: Originele illustratie uit Tom Poes Weekblad
-Gesigneerd met logo Marten Toonder studio, 15 x 33 cm, ingelijst achter glas (1948).-
€ 300 - € 500
kavel: 456
Le Jeu de Spirou, ca. 1944
-F.Dineur, zeer vroeg Robbedoes-spel, 28 x 37 cm, op karton (oud).-

verkocht € 120,00
kavel: 457
Herge: L oiseau de France, R.A. Hedoin
-En Europe & en Oceanie. Opgeplakte voorplaat van Herge. Tekst en illustraties R.A. Hedoin. ca. 1935.-

verkocht € 60,00
kavel: 458
Sjors, voorzitter van de Rebellenclub: 50 vroolijke vertellingen
-Eerste boekuitgave Sjors. Martin Branner, Hollandse bibliotheek, 1936. -

verkocht € 150,00
kavel: 459
Jerom, originele pagina
-Zwart-wit pagina nr 5. Album onbekend. Ca. 1970. 32 x 22,5 cm. -
€ 100 - € 150