800-999 Stripboeken en Originelen

veiling / 24 april 2012
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 890] [891 - 900] [901 - 910] [911 - 920] [921 - 930] [931 - 940] [941 - 950] [951 - 961] [962 - 962]
kavel: 800
Alfred Mazure - Origineel werk
-"Soldaat helpt vrouw overeind", 1946. Oost-Indische inkt 44 x 28 cm. -
€ 80 - € 140
kavel: 801
Frans Piet - Sjors voorzitter van de Rebellenclub
-50 vroolijke vertellingen. Martin Branner, Martin Branner, Hollandsche Bibliotheek, 1936. Gebonden met rode linnen rug. Minder goed exemplaar, wat sleets, rug deels los en aan achterzijde gezet. + Sjors, voorzitter van de Rebellenclub 2. Vijftig nieuwe vrolijke vertellingen. Spaarnestad, 1937. Wat slijtage aan randen, redelijk goed exemplaar.-

verkocht € 120,00
kavel: 802
La Petite Parade
-5 Personnes et 5 voitures. Daniel Torres, Ever Meulen, Ted Benoit, Ana Juan, Lorenzo Mattotti. Editions La Chambre, Brussel, 1988. Map, touwgebonden, folio met daarin 5 zeefdrukken, genummerd en gesigneerd. (198/500). 70 x 50 cm. -
€ 225 - € 450
kavel: 803
Hergé - Het imaginair Museum van Kuifje.
-Affiche voor de tentoonstelling in het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel in 1979. 100 x 60 cm.-
€ 50 - € 90
kavel: 804
Marten Toonder - Shell Kalenderbladen 1953
-Ongesneden kalenderbladen van de Shellkalender 1953. Druk Van Leer & Co., Amsterdam. Maanden april tm september. 43 x 62 cm. Ongevouwen.-

verkocht € 200,00
kavel: 805
Suske en Wiske
-Paul Geerts. Originele ingekleurde inkttekening uit ca. 2000 met de hoofdfiguren, Jerom, Lambik, Tante Sidonia, Suske en Wiske. Fraai uitgewerkt, op wit karton. Met signatuur Paul Geerts. 40 x 15 cm.-

verkocht € 320,00
kavel: 806
Suske en Wiske
-De Avonturen van Suske en Wiske Bibbergoud, Standaard Boekhandel Amsterdam, 1953. Matig ex. maar met handgeschreven felicitatie van Willy Vandersteen en getekend hoofd van Lambik aan de binnenzijde van het kaft. + 6 door Paul Geerts stiftgetekende portretten (21 x 30 cm) van Suske, Wiske, Sidonia, Lambik, Jerom en Krimson met onderschrift "Van harte voor John!"-

verkocht € 240,00
kavel: 807
Guust Flater
-Dedicase Guust Flater aan uitgever Aart Vonk door Franquin, 1982. In: De F van Flater. De virtuoze humor van Andre Franquin, Kees de Bree, e.a., Vonk uitgevers 1982. + Guust Flater - Guust laadt zijn Batterijen op, Libro Sciences, 1989 incl. de genumm. en door Franquin gesign. zeefdruk (nr. 232/400 + Dupuis Unicum Uitgave nr. 7, Dupuis, 1982. Nr. 1500, gesigneerd door Franquin. -

verkocht € 400,00
kavel: 808
Hergé - Kuifje: Vijftig jaar Kapriolen aan de ketting
-Casterman, 1978. 23 p. Verschenen buiten de handel in oplage van 750 ex. + Persmap met dezelfde naam + Het imaginair Museum van Kuifje, Vereniging voor Tentoonstellingen van het Paleis voor Schone Kunsten te Brussel, 1979 + Alles over Hergé, de lotgevallen van een fortuinlijke verzamelaar, Stephane Steeman, Casterman, 1991. Gesign. door Steeman en Tchang. - en Dupuis Unicum uitgave nr. 3, Yoko Tsuno, Leloup, Dupuis, 1982. Genumm. en gesign. met dedicase op titelpagina. -

verkocht € 190,00
kavel: 809
Hergé - Kuifje en de Picaro's
-Casterman, Editio Princeps, 1976. Met verantwoordingspagina met de imprint Éditio princeps aangeboden door Hergé en uitgeverij Casterman en gedrukte handtekening van de auteur. In kleine oplage verschenen (Matla 1998: 100 ex.?) + de facsimile versie uit 2007 - en de originele winkelposter: Het nieuwe Kuifje-boek is uit! Kuifje en de Picaro's door Hergé.-

verkocht € 400,00