690-749 Curiosa

veiling / 24 april 2012
[694 - 703] [704 - 713] [714 - 723] [724 - 733] [734 - 743] [744 - 749]
kavel: 704
Josephine Wortelboer (1954-) Dodo
-Brons, ca. 2001. 9,5x9,5 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 705
Boeksimulant ca. 1800
-6,5x4x2,5 cm., hout, land onbek. + Notenhout met lade, ca. 1930 - 22x16,5x4,7 cm. + Livio de Marchi Libor B con, hout, ca. 2002 met signatuur.-

verkocht € 200.00
kavel: 706
Voorraadblik Puddingfabriek A.J. Polak Groningen
-Rechthoekig blik met schuinlopend insluitdeksel Gefelste langsnaden. Ca. 1920. Afbeelding voorzijde 4 koks met pudding. Zeer lekker en voedend A.J.P's Amandeltjespudding. 30x45,5x28 cm. Wat slijtage aan vlakken. Redelijk goed exemplaar.-

verkocht € 60.00
kavel: 707
Kinderfornuis
-Metalen kinderfornuis met toebehoren. Ca. 1900. Pannetjes van wat latere datum. -
€ 60 - € 120
kavel: 708
Schaakbord in de vorm van twee boeken
-19de eeuw, verschillende kleuren verguld en blindgestempeld marokijn, 2 scharnieren, afm. 35x32x2,5 cm. (opengeklapt), aan de binnenzijde tric trac (?) spel, ruggen met rugschildje ("Johnson's Dictionary").-
€ 200 - € 400
kavel: 709
Boeksimulant Schaakbord - English Games Vol. 1-2
-32x17 cm. Ca. 1880. Met dobbelbekers en damstenen aan binnenzijde.-

verkocht € 100.00
kavel: 710
Netsuke Muis op appel
-Notenhouten Netsuke, gesigneerd aan achterzijde. Hoogte 4,5 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 711
Art Deco Riemgespen
-Koperen riemgespen, ca. 1915. Met voorstellingen van Vrouw en bloemornament 5x8,5 cm. - en Zeemeermin, 7,5x4,5 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 712
Belegering-Spel
-W & S B. No 2013. Ca. 1910. Bordspel met pionnen. In originele doos in goede staat. Doos 25x33 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 713
Houten Verpakkingsdoos: Fijne Vleeschwaren
-Jan Frederik Staal (1879-1940). Kist met Amsterdamse School motief, ca. 1930. Daarin enkele etiketten van firma Lebbing, delicatessenwinkel met Fijne Vleeschwaren, aan de Prinsengracht 807, Amsterdam. 36x48x10 cm.-

verkocht € 100.00