690-749 Curiosa

veiling / 24 april 2012
[694 - 703] [704 - 713] [714 - 723] [724 - 733] [734 - 743] [744 - 749]
kavel: 724
Twee Sigarenblikken
-Ca. 1915. Neerlands Hoofdstad met afbeeldingen van o.a. Amsterdam 11x16,5x5,5 cm. + Reine de Hollande met afbeeldingen van o.a. de Amsterdamse grachten. 10,5x20,5x5 cm. Beide in zeer goede staat. -

verkocht € 80.00
kavel: 725
Art Deco Bureaulamp Erpe
-Ca. 1926. Gietijzeren voet met groen geëmailleerde kap. Hoogte 45 cm. -

verkocht € 80.00
kavel: 726
Zilveren zakhorloge Kiestra Groningen
-Ca. 1910. Ketting gedecoreerd met paard en vergulde hartjes. Doorsnede zakhorloge 4,5 cm. Lengte ketting 35 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 727
Gouden Miniatuur Medaillon in boekvorm
-Ca. 1900. Medaillon met ruimte voor twee foto's. 2,5x1,7 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 728
Lehmann - Aapje Tom
-Ca. 1910. Tom 385. Blikken aapje met vilten jasje met klimmechanisme. Lengte 20 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 729
T-Ford 1915
-Bandai, Japan, ca. 1950. Blikken auto in goede staat. met bijlichtlantaarntjes aan zijkant. Onderzijde gemerkt. Compleet en in nette staat. Lengte 17,5 cm.-
€ 60 - € 120
kavel: 730
Croquetten blikje Kwatta
-Breda, ca. 1910. Met afbeelding van Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen. Wed. J. Bekkers, Dordrecht. 10 cm. Zeer net exemplaar. -

verkocht € 100.00
kavel: 731
Sigarenblik met afbeelding van Indiaan
-Wascana, Kampen, ca. 1920. 21,5x11,5x6 cm. In nette staat.-
€ 60 - € 100
kavel: 732
Schuco Varianto 3010 Extra
-Ca. 1955. Het eerst autospel met volautomatische besturing. Compleet in originele doos in prachtstaat. Met aandrijfveer, sleutel, kruispunt, route, boekje etc. -
€ 80 - € 150
kavel: 733
Van Nelle's Tabak "De Rijzende Hoop" - Tembaco van Nelle Njang Paling Baik
-Soedah Lebih Dari 75 Tahoen Orang Minoem ini Tembaco. Erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam, ca. 1915. Zeer zeldzaam Indonesisch blik met afbeeldingen van het ontladen van een schip en Javanen. De grootste variant, met handvat, bedoeld als winkelvoorraadblik. Enkele deukjes in het bolle deksel, voorts in goede staat.-
€ 150 - € 300