690-749 Curiosa

veiling / 24 april 2012
[694 - 703] [704 - 713] [714 - 723] [724 - 733] [734 - 743] [744 - 749]
kavel: 734
Spoorwegset Bing
-Duitsland, ca. 1935. Trein (met uitgebreide mogelijkheden tot restauratie van liefhebber) met kolenwagon en 2 andere. + Seinpaal, wissels en rails - en het -zeldzame- station. Alle gemerkt. In bespeelde staat. -

verkocht € 110.00
kavel: 735
Anatomisch Model
-Retel's Bureau voor Schoolinstallatie, Rijswijk Z.H., ca. 1890. Handbeschilderde gipsen torso op hout gezet. Voor gebruik op Scholen, met uitneembare organen. Uitneembaar zijn Longen, Hart, Lever, en Darmenstelsel. De maag ontbreekt. Voorts compleet. 44,5x25 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 736
Houten Schooltas
-Eerste helft 19e eeuw. 69x40,5 cm. Met geschilderde houtstructuur op eikenhout. Met houten handgreep in goede staat. Deksel licht kromgetrokken, verf licht geschilferd. -

verkocht € 125.00
kavel: 737
Bensdorp monsterblikje
-Amsterdam, ca. 1900. Gelithografeerd. 4,5 cm. In redelijk goede staat - en 3 andere blikken. -

verkocht € 60.00
kavel: 738
Japanse Ansichten
-56 diverse Japanse Ansichtkaarten, meest 1900-1920, meest topografisch, in lakalbum met fraaie ills aan binnenzijde. Rug album ontbreekt. -

verkocht € 80.00
kavel: 739
De brood- en banketbakkerij van Hus Carels
-Ca. 1935. Kartonnen bakkerij, volledig met oven, koks, auto, kar, toonbanken, koeken, kassa en klanten. Opgezette bouwplaat. 42x25 cm. In goede staat. -

verkocht € 100.00
kavel: 740
Space Station Mars 10
-Blikken robot met camera op ruimteschip. Met opwindmechanisme. Japan, ca. 1948. Met nummer op doos 1044. In orig. doos. en sleuteltje.-

verkocht € 300.00
kavel: 741
Jugendstill fotoalbum
-(1904), 80 bladen met typische decoratie uit de tijd, cremekleurig gelakte band met handgeschilderd bloemenmotief en "Album Cartoline", 40x22 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 742
[Zeppelin] Un voyage en ballon dirigeable
-Ca. 1915. Spel in doos met 6 metalen zeppelins, illustratief opvouwbaar speelveld, zakje afgietsels en kaarten. Doos licht besch. aan voorzijde, gerest. Verder compleet en in goede staat.-

verkocht € 80.00
kavel: 743
Maskers, lampionnen en andere feestartikelen
-Uit jaren '30. 9 Maskers, 2 slingers en 6 lampionnen in 3 verschillende soorten. Uit de catacomben van een feestartikelenwinkel die lang geleden haar deuren sloot.-
€ 50 - € 90