600-649 Fotografie

veiling / 24 april 2012
[600 - 609] [610 - 619] [620 - 630] [631 - 640] [641 - 642]
kavel: 600
Prive-albums met o.a. Klederdracht
-6 prive-albums met snapshots en portretten, gemaakt in o.a. Zeeland, Frankrijk, Luxemburg. Enkele prachtige foto's van straattaferelen.-
€ 80 - € 150
kavel: 601
Fotografie Amsterdam
-Album met ca. 31 losse foto's van de Amsterdamse binnenstad alle ca. 1880 op karton. 10x16 cm. + Enkele ansichten rond 1900. -

verkocht € 220,00
kavel: 602
Fidel Castro & Che Guevara
-Lot foto's van Fidel Castro, meest origineel en uit de jaren '60. Met stempels van o.a. het fotografisch archief van het museo de la Revolucion en de Cubaanse fotograaf Alberto Korda. + een (ongepubliceerde?) portretfoto van Che Guevara, ca 1961, 34,5x27 cm., met enkele scheurtjes en vouwen in de marge - en een origineel paspoort van de revolutie uit 1958 incl. speldje, een medaille en het boek "Un grano de maiz van Castro, met opdracht "Para Anita, la prima revolucionaria de Argentina" en signatuur van Castro. -

verkocht € 750,00
kavel: 603
Liebe in Saint Germain des Prés
-Door Ed van der Elsken. Hamburg., Rowohlt Verlag, geen datum (1956), 1ste Duitse editie, foto's en tekst Ed van der Elsken, orig. kart. band met stofomslag, 4to. Met gesigneerde opdracht door Van der Elsken op titelpagina. -

verkocht € 250,00
kavel: 604
[Indonesie] - Foto-album
-Oblong luxe album, halfleer met marmeren platten, folio (30x42 cm). Waarin 35 foto's, meest 1 per pagina van treinen en (aanbouw van) stations. Met o.a. trein op brug over de Kali Brantas, treinstations te Bloeloek, Kambangan.-

verkocht € 1700,00
kavel: 605
Collectie foto's in 3 albums
-ong. 250 snapshots begin/halverwege 20ste eeuw, verschillende afmetingen, 3 oblong albums uit de tijd.-
€ 50 - € 90
kavel: 606
Illuminaties Amsterdam 28 juli - 12 augustus 1928
-Amst., Fotobureau J. van Dijk, 1928, 8 bladen met 8 opgeplakte pagina grote foto's, 9 losse foto's (enkele met stempel op achterzijde), orig. kart. omslag, oblong 4to (prachtige foto's van o.a. grachten, de Westertoren en gebouwen, uitbundig verlicht). Toegevoegd: Album met 20 foto's van het interieur en exterieur van een Herenhuis (Geen plaats, geen datum (jaren '30), zelfde formaat als de voorgaande) - en: 1 losse foto van een hoedenwinkel.-

verkocht € 60,00
kavel: 607
Japans gelakt fotoalbum met ingebouwde speeldoos
-Ong. 1900, 18 kart. vellen, 23x33x6,5 cm., houten band.-

verkocht € 180,00
kavel: 608
[Jousuf Karsh] Zelfportret
-Orig. foto, 25,5x20,5 cm., gesigneerd en "1977" en "Manuel Mariadas with the warm regards" in onderste marge, met copyright-stempel "Karsh, Ottawa" op achterzijde.-
€ 500 - € 800
kavel: 609
De Vriendin - Haar liefde stond op het spel
-Fotoroman Nr.1. Mood Productions, ca. 1974. Mieke van Kasbergen, Pamela Pattynama, fototechnische afw. Nan Kooijman. Met Sylvia Bodnar, Dieke Benning e.a. Met 23 originele foto's, deels gepubliceerd, deels van de shoot. -

verkocht € 70,00