veiling / 24 april 2012 / 600-649 Fotografie
[603] [604] [605] [606] [607]
kavel: 605 € 50 - € 90

Collectie foto's in 3 albums

ong. 250 snapshots begin/halverwege 20ste eeuw, verschillende afmetingen, 3 oblong albums uit de tijd.
Onderwerpen: Amerika, paarden, Philips en veel portret foto's. Ongeveer 150 foto's vroeg 20ste eeuw. Albums af en toe beschadigd.