350-389 Plaatjesalbums en Reclame

veiling / 24 april 2012
[350 - 359] [360 - 369] [370 - 379] [380 - 387]
kavel: 360
Piccolo's Reis naar Atlantis + Piccolo's Reis naar de maan
-Rotterdam, ca. 1952. Vierkante geniete albumpjes met elk 40 plaatjes. -

verkocht € 190.00
kavel: 361
Gazelle - Reclameboekjes
-Andre Vlaanderen, ca. 1935. Uit het Dagboek van een Gazelle Rijwiel. + Van 1817 tot 1934. + Kris Kras door ons land. + De Gazelle als Redder. + De Eeuw van het Verkeer - en 2 doublures. Alle geniet, 28 p.-
€ 100 - € 200
kavel: 362
A & BC Chewing Gum LTD - Batman Picture Card Album
-Essex, England. Oblong in lente openslaand album. Compleet met 55 ingeplakte plaatjes.-

verkocht € 180.00
kavel: 363
Lindeboom's Legplaten
-2e Serie, ca. 1910. Bestaande uit 6 puzzels in originele doos (wat gehavend aan zijkanten, verder mooi). Met het verklaringsboekje bij de 2e serie en een lijst van verpakte artikelen waarin de stukjes voor de legplaten zich bevinden. -

verkocht € 185.00
kavel: 364
Klok Zeep: Figuren Domino-spel
-ca. 1935. + Letterspel, ca. 1935. Beide in orig. doosjes - en De droom van Jantje, Harmsen van der Beek, ca. 1930. -

verkocht € 40.00
kavel: 365
[Mode] Été 1929. Nouveautés pour dames
-Catalogus van J.W. & C., 1929, vele monsters van stoffen, art deco illustraties, kart. band met gouden letters, folio.-

verkocht € 100.00
kavel: 366
Reclamekwartetten
-v.d. Meer & Schoep (Paul C. Kaiser) - Allinson kwartetspel, met spelregels. + Delftsche Sla-olie Fransch-Hollndsche Oliefabrieken, Calvé Delft reclamekwartet (zonder doosje). + NOF kwartetspel. + Het Delfia Hazenkwartet, Calvé-Delft. + Het gemeente Electriciteitsbedrijf Rotterdam - Alles electrisch kwartetspel. + Zeepfabriek Klok - Vraag en Antwoordspel (ontwerp Daan Hoeksema). Alle vooroorlogs.-

verkocht € 100.00
kavel: 367
KOEK- EN BESCHUITFABRIEK G.HILLE & ZOON: Album Vaderlandsche Geschiedenis
-Compleet met 96 gestoken plaatjes.-
€ 45 - € 90
kavel: 368
Turmac Bioscoop Reclame
-Bijzondere set glazen art deco bioscoopreclames uit ca. 1930, die voor en na de voorstelling konden worden vertoond. Met reclame van Turmac en enkele andere sigarettenmerken. 7x7 cm.-

verkocht € 280.00
kavel: 369
Sluitzegels
-3 Albums met daarin circa 750 sluitzegels, deels Duits, grotendeels Nederlands. Ca. 1920.-

verkocht € 230.00