350-389 Plaatjesalbums en Reclame

veiling / 24 april 2012
[350 - 359] [360 - 369] [370 - 379] [380 - 387]
kavel: 380
Verkade - Verhalen en Sprookjes bij de plaatjes van Verkade's Album No. 3 Bewerkt en naverteld door Tante Lize
-1907. Groen exemplaar. Enkele kreukjes aan randen en een hapje van ca 1x0,5 cm. l.b., naam eerste eigenaar netjes op voorzijde geschreven. Verder goed exemplaar van dit zeldzame Verkade album.-

verkocht € 200.00
kavel: 381
International Picturestamp System, Unesco Centrum- Album van Nederland, Suriname en de Nederlandse Antillen
-Ringband plaatjesalbum compleet met 126 foto-plaatjes.-
€ 45 - € 90
kavel: 382
Union Chocolade
-Senorita Rondo, uit het stamland van de edelcacao brengt Rondolets - en Senorita Rondo "Nootbonbons" met opgeplakte bonbonvoorbeelden. Beide displays in zeer goede staat. -

verkocht € 45.00
kavel: 383
N.V.J.F. Riem-Vis Pluimvee-en Vogelvoederfabriek, 's Gravenhage - Onze Vogels en Kippen
-3e Serie. 1933. Compleet met plaatjes 141 tm 280. Mooi exemplaar.-

verkocht € 170.00
kavel: 384
Herms. Oldenkott & Zoonen Tabakskerverij Amsterdam - Vogel-album
-Apeldoorn, ca. 1912. Compleet met 192 plaatjes. -
€ 50 - € 90
kavel: 385
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam - Fotografie-Album no. 2
-1905, compleet met 24 x 6 ingestoken zw-w. fotootjes. Licht geschaafd aan rug, verder goed exemplaar.-

verkocht € 100.00
kavel: 386
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam - Album no. 4
-1907. Compleet met 24 x ingestoken plaatjes. Linnen rug. Goed exemplaar.-

verkocht € 120.00
kavel: 387
Reclame displays jaren '30-'40
-Kartonnen displays, meest in uitsnede-druk. Blue Band, de Beroemde Margarine, Medicinale Toiletzeep, "Senco". (Reinigt en conserveert de huid), Pleines Hollandsche Druiven, Polis-Zeep, Philips, Etna, Jansen & Tilanus, Sufine Eau de Cologne, Jaarsma Haarden, Peptomint Pepermunt, King Pepermunt, Linoleum Krommenie, Dobbelman Zeep en Spiegelzeep Sanders. -

verkocht € 60.00