750-799 Affiches

veiling / 24 april 2012
[750 - 762] [763 - 772] [773 - 782] [783 - 790]
kavel: 750
Heineken's Het meest getapt!
-Eppo Doeve (1907-1981), ca. 1948. Gevouwen in 4 dln., voorts goed exemplaar. 80x109,5 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 751
Voor het Kind - Kinderpostzegels
-Klein formaat affiches voor kinderpostzegels gedrukt bij Senefelder, Amsterdam. Voor het Kind "Want derzulken is het hemelrijk", 1942, Aart van Dobbenburgh, 24 x 15 cm + Voor het Kind 1949, Piet Worm, 24 x 15 cm + Voor het kind 1938(?), Samuel Levi Schwarz, 24 x 15 cm + Koopt voor het kind, PTT 1948, 22 x 15 cm + Voor het Kind Postzegels-Briefkaarten, C. v. Velsen, 1950, 20 x 13 cm. -
€ 60 - € 100
kavel: 752
Besteed uw Geld goed. Koop een Boek.
-Piet van der Hem (1885-1961). Litho Lankhout den Haag. 98x62 cm., achter glas. Enkele vochtvlekken en besch. Gebruikt exemplaar.-

verkocht € 60,00
kavel: 755
Tiedeman & van Kerchem Nederlands-Indische Zee en Brand Assurantie Maatschappij
-Batavia Soerabia, Semarang, Medan, Amsterdam, Ontwerp Frits van Bemmel, druk G. Kolff @ Co, ca. 193-. Gevouwen geweest. 62 x 93,5 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 756
Vlaanderen, Nederland Helpt Elkaar
-Zelfbeschikkingsrecht Volkerenbond Vryheid, Vlaanderen, Die Lee, Brussel, Zeeland, Maastricht, Roermond. Johan Geeraert, Dr. Lithografie Senefelder, Amsterdam, ca. 1919. 135 x 80 cm. Gevouwen geweest, klein gaatje bij tekst "Maastricht", voorts goed.-
€ 150 - € 300
kavel: 757
[Automobilie] Dominit Batteryen Wilde & Co's Handel My. Batavia Soerabaia
-Lith. G. Kolff & Co, Weltevreden, ca. 1910. 46,5 x 33,5 cm. Enkele scheurtjes in de marge. -

verkocht € 350,00
kavel: 758
Antwerpen Godsdienstige Kunst IVe Salon 13 juni - 5 juli 1925
-M.L. Baugniet (1896-1995). lith., druk Etabl. B. De Jong, Brussel. 62 x 42,5 cm. -
€ 100 - € 220
kavel: 759
Yacco - L'huile des records du monde.
-Aved la "Petite Rosalie" 8 cc Citroen detient toujours le record du Monde des 300.000 km. M. Collet 1956. 80 x 58 cm. Twee lichte vouwen, verder goed ex.-

verkocht € 50,00
kavel: 760
Jaarbeurs Utrecht
-6 verschillende flyers uit 1933. Alle 12,5x9 cm.-
€ 75 - € 125
kavel: 762
V
-M.M., ca. 1928. Affiche met antisemitische voorstelling, waarin een man met Jodenster in Romeins kostuum en gebroken zwaard wordt verslagen door een grote letter V. -

verkocht € 80,00