750-799 Affiches

veiling / 24 april 2012
[750 - 761] [762 - 771] [772 - 781] [782 - 790]
kavel: 750
Heineken's Het meest getapt!
-Eppo Doeve (1907-1981), ca. 1948. Gevouwen in 4 dln., voorts goed exemplaar. 80x109,5 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 751
Voor het Kind - Kinderpostzegels
-Klein formaat affiches voor kinderpostzegels gedrukt bij Senefelder, Amsterdam. Voor het Kind "Want derzulken is het hemelrijk", 1942, Aart van Dobbenburgh, 24 x 15 cm + Voor het Kind 1949, Piet Worm, 24 x 15 cm + Voor het kind 1938(?), Samuel Levi Schwarz, 24 x 15 cm + Koopt voor het kind, PTT 1948, 22 x 15 cm + Voor het Kind Postzegels-Briefkaarten, C. v. Velsen, 1950, 20 x 13 cm. -
€ 60 - € 100
kavel: 752
Besteed uw Geld goed. Koop een Boek.
-Piet van der Hem (1885-1961). Litho Lankhout den Haag. 98x62 cm., achter glas. Enkele vochtvlekken en besch. Gebruikt exemplaar.-

verkocht € 60,00
kavel: 755
Tiedeman & van Kerchem Nederlands-Indische Zee en Brand Assurantie Maatschappij
-Batavia Soerabia, Semarang, Medan, Amsterdam, Ontwerp Frits van Bemmel, druk G. Kolff @ Co, ca. 193-. Gevouwen geweest. 62 x 93,5 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 756
Vlaanderen, Nederland Helpt Elkaar
-Zelfbeschikkingsrecht Volkerenbond Vryheid, Vlaanderen, Die Lee, Brussel, Zeeland, Maastricht, Roermond. Johan Geeraert, Dr. Lithografie Senefelder, Amsterdam, ca. 1919. 135 x 80 cm. Gevouwen geweest, klein gaatje bij tekst "Maastricht", voorts goed.-
€ 150 - € 300
kavel: 757
[Automobilie] Dominit Batteryen Wilde & Co's Handel My. Batavia Soerabaia
-Lith. G. Kolff & Co, Weltevreden, ca. 1910. 46,5 x 33,5 cm. Enkele scheurtjes in de marge. -

verkocht € 350,00
kavel: 758
Antwerpen Godsdienstige Kunst IVe Salon 13 juni - 5 juli 1925
-M.L. Baugniet (1896-1995). lith., druk Etabl. B. De Jong, Brussel. 62 x 42,5 cm. -
€ 100 - € 220
kavel: 759
Yacco - L'huile des records du monde.
-Aved la "Petite Rosalie" 8 cc Citroen detient toujours le record du Monde des 300.000 km. M. Collet 1956. 80 x 58 cm. Twee lichte vouwen, verder goed ex.-

verkocht € 50,00
kavel: 760
Jaarbeurs Utrecht
-6 verschillende flyers uit 1933. Alle 12,5x9 cm.-
€ 75 - € 125
kavel: 761
Vuurwerk - Tiolet & Berthier Artificiers a Monteux
-Plan & Devis d'un Feu d'artifice de 1,000 francs. Lithographie Prévot, Avignon, 1889. Met o.a. een afbeelding van de Eiffeltoren, waar het vuurwerk twee weken na opening in 1889 gehouden werd. 82x67 cm.-
€ 450 - € 850