veiling / 24 april 2012 / 100-124 Amsterdam
[105] [106] [107] [108] [109]
kavel: 107 verkocht € 110,00

Algemeen adresboek der stad Amsterdam, en almanak voor den jare 1823.

Door E. Maaskamp. Amst., E. Maaskamp, 1823, IV,(18), 50, 36, 300 p., orig. kart. omslag (waarschijnlijk mist voor het tweede deel een titel; rug beschadigd). Naamwyzer en adresboek der leden, uitmakende het stedelyk bestuur der stad Amsterdam, over den jare 1821 (...). Amst., P. den Hengst, 1821, 213,(7) p., groen perkamenten band uit de tijd met vergulde lettering en wapen van Amsterdam (goed) - en 4 andere gidsjes/ naamregisters.