400-449 Plaatjesalbums, Reclame-uitgaves en -spelen

veiling / 13 november 2012
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 439] [440 - 449]
kavel: 400
N.V.Cacao en Chocolaadfabrieken A. Driessen Rotterdam - Atlas met Vlaggen Album van Nederland en Europa voor Schoolgebruik
-1936. 32 p. Compleet met alle 200 gelithografeerde plaatjes. Redelijk goed exemplaar, wat geschaafd aan randen.-
€ 70 - € 120
kavel: 401
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam - Fotografie-Album II
-1905, compleet met 24 x 6 ingestoken zwart-wit fotootjes, met inlegvel. Goed exemplaar. -

verkocht € 120,00
kavel: 402
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam: Fotografie-Album III
-1906-1907. Compleet met alle 24 series van 6 foto-insteekplaatjes. Met extra inlegvel. Mooi exemplaar. -

verkocht € 120,00
kavel: 403
N.V. Koek en Beschuitfabriek voorheen G. Hille & Zoon, Zaandam - Album der Vaderlandsche Geschiedenis 1e en 2e deel
-1e deel, 2e herziene druk met beschrijving door J.G. Kramer. 1913. Compleet met 96 ingeplakte gelith. plaatjes + 2e deel. Compleet met 96 ingeplakte gelith. plaatjes. Licht sleets aan bovenzijde. Voorts beide in goede staat.-
€ 50 - € 100
kavel: 404
Haust Koninklijke Fabrieken Amsterdam - De avonturen van Piet Guit zijn Klepper en zijn Haust Beschuit
-Tekst van Antoinette van Dijk, ills. M. Guthschumidt. Oblong, touwgebonden. Compleet met 102 plaatjes. Mooi exemplaar.-
€ 50 - € 90
kavel: 405
Pleines Album - Onze Duiven in Woord en beeld
-C.S.Th. van Gink en C.A.M. Spruijt, album I tm V + VI tm XII gebonden in officiƫle band. Voor de binding is abusievelijk de band van bundeling dl I (I-VI) gebuikt. De set is echter compleet, incl. alle plaatjes.-

verkocht € 80,00
kavel: 406
Verkade & Comp. Zaandam - Plaatjes-Album I
-1903, serie A-X. Ook bekend als Sprookjesalbum I, compleet met 144 insteekplaatjes. -

verkocht € 350,00
kavel: 407
Verkade & Comp. Zaandam - Plaatjes-Album 2
-Serie 25 t/m serie 48. Blok iets los in band. Enkele besch. Vrij goed exemplaar. Plaatje 5 van serie 48 ontbreekt.-

verkocht € 70,00
kavel: 408
Verkade & Comp. Zaandam - Plaatjes-Album 3
-Serie 49 tm 72. 1905. Compleet met alle insteekplaatjes. Boven- en onderzijde rug licht gesch. verder mooi exemplaar. -

verkocht € 90,00
kavel: 409
Verkade & Comp. Zaandam - Verhalen en Sprookjes bij de plaatjes van Verkade's Album no. 3 Bewerkt en naverteld door Tante Lize
-1905. Met lichtgroen kaftje. 143 p. Aan rug besch. en deels hersteld, enkele vouwen in het kaftje. Verder goed. -

verkocht € 130,00