400-449 Plaatjesalbums, Reclame-uitgaves en -spelen

veiling / 13 november 2012
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 439] [440 - 449]
kavel: 410
Verkade & Comp. Zaandam - Verhalen en Sprookjes bij de plaatjes van Verkade's Album no. 3 Bewerkt en naverteld door Tante Lize
-1905. Donkerrode variant. 143 p. Wat bruinvlekkig aan binnenzijde. Goed exemplaar.-

verkocht € 130,00
kavel: 411
Verkade
-Lot Verkade Albums 1906-1935 met Lente, Zomer, Herfst, Winter, (met ingeschoven plaatjes), Friesland, en 8 andere albums, alle voor 1936. + enkele folders van Verkade, Het Gedenkboek Jac. P. Thijsse en het later uitgebrachte Vogels in Artis, Portielje 1988 met buikbandje.-

verkocht € 190,00
kavel: 412
N.V. Sigarenfabriek v/h Gebr. Majoor Beverwijk - Ons hoenderboek
-1929. Compleet met alle 144 gelith. plaatjes + Keg's thee-album 'internationaal' 1913, compleet met alle 90 gelith. ingestoken plaatjes - en 5 andere. Alle in goede staat. -

verkocht € 50,00
kavel: 413
Weesper Cacaofabriek De Valk- Postzegel-Album van Bruine & Raadsheer
-Ca. 1910. Album met 45 van de 48 ingestoken chromolitho's. +1 dubbel plaatje.-

verkocht € 230,00
kavel: 414
Turmac Filmsterrenalbum
-Ca. 1933. Compleet met alle 176 insteekplaatjes.-

verkocht € 300,00
kavel: 415
Turmac Filmsterrenalbum
-Tweede Album, ca. 1933. Compleet met alle 176 insteekplaatjes.-

verkocht € 70,00
kavel: 416
N.V.J.F. Riem-Vis Pluimvee-en Vogelvoederfabriek, 's Gravenhage - Onze Vogels en Kippen + Onze Vogels
-Onze Vogels en Kippen + Onze Vogels- Onze vogels en kippen: 3e serie 1933, plaatjes compleet van 141 tot 280 + Onze vogels: 2e serie 1929, plaatjes compleet van 71 tot 140. Beide in goede staat. -

verkocht € 80,00
kavel: 417
Stollwerck's Sammel Album no. 1 und 2
-Verlag Gebr. Stollwerck, Köln-Berlin-Pressburg-Wien, 1899. Fraai album, compleet met 480 gelithografeerde insteekplaatjes.-

verkocht € 180,00
kavel: 418
De Erve H. de Jong Koninklijke Coaco- en Chocolaadfabrikanten - Met het maanmannetje in een nacht
-[...] naar de schoonste plekjes van Nederland. 1910. Een reisverhaal voor kinderen, tevens photografie-album. 22p. Compleet met 160 insteekplaatjes. Lichte gebruikssporen aan rug en kaft, verder goed ex. -

verkocht € 80,00
kavel: 419
Cooperatieve Stoomzuivelfabriek Kamperveen te Wezep - Album
-Amsterdam, 1928. Compleet met 80 plaatjes van het 'maatschappelijk leven onzer voorouders'. Op eerste p. staat handgeschreven de naam van bezitter (Jacob H. de Roos). Geniete uitgave in goede staat. + Firma Simon Gaastra Stoomkoffiebranderij - Theehandel Workum. Album Ons Eigen Land en Volk. Amsterdam, 1926. Compleet met 80 plaatjes. Geniete uitgave met licht zichtbare vouw in voor- en achterzijde, verder goed ex. -

verkocht € 45,00