400-449 Plaatjesalbums, Reclame-uitgaves en -spelen

veiling / 13 november 2012
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 439] [440 - 449]
kavel: 430
[Kalenders] Patria Biscuits 1929
-Handel-Maatschappij Deli-Atjeh. 12-bladige kalender, touwgebonden. Met op elke pagina een reclame afbeelding van o.a. emaline verf, Koffie Hag, Auto-Rijwiel Banden Bergougnan, Boldoot Eau de Cologne, Sickesz Chocolade en Cacao. Sign. "WvD", Amsterdam. In goede staat. -

verkocht € 180,00
kavel: 431
Album voor Chlorodont-plaatjes
-1933. Compleet met 60 plaatjes van zoogdieren incl. korte omschrijving. -
€ 45 - € 70
kavel: 432
K. Ten Have's Koffie-, Thee- en Tabakshandel Deventer - De geschiedenis van Langejan en zijn ezel Caliban
-A. Rodrigues, ill. Peter Lutz. Amsterdam, 1930. Compleet met 125 plaatjes. Eerste pagina opnieuw geplakt en voorzien van handgeschreven titel in rood potlood. Door het boek heen lichte roestvlekjes en enkele potloodstrepen. Verder in goede staat. + K. ten Have's Koffie-, Thee en Tabakshandel Deventer - De verdere geschiedenis van Langejan en zijn Ezel Caliban. H. Vettewinkel, ill. Peter Lutz. Amsterdam, 1937. Compleet met 125 plaatjes. In goede staat. -
€ 60 - € 100
kavel: 433
Simon Gaastra Stoomkoffiebranderij en Theehandel Workum - Afsluiting, Drooglegging en Eilanden der Zuiderzee
-1928. Compleet met 80 genumm. plaatjes. Kaft raakt los bij nietjes. + Simon Gaastra Workum - De Wadden-Eilanden. 1928. Compleet met 80 genumm. plaatjes. Klein watervlekje op voorkant omslag. Bovenkant rug ingescheurd. -

verkocht € 60,00
kavel: 434
De Erven de Wed. J. van Nelle Rotterdam - Hollandsche Kunst
-Rotterdam, 1903. Compleet met 320 ingestoken plaatjes. Op eerste p. enkele aantekeningen in potlood. Lichte gebruikssporen, maar verder mooi ex. Los bijgevoegd oblong boekje met de bijschriften van de 320 foto's. -
€ 60 - € 80
kavel: 435
N.V.J.F. Riem-Vis Pluimvee- en Vogelvoederfabriek 's Gravenhage - Onze Vogels en Kippen
-3e serie, 1933. Compleet met plaatje 141 t/m 280. Omslag zit iets los van boekblok, maar makkelijk restaureerbaar. + J.F. Riem-Vis. Onze Vogels. 2e serie, 1929. Compleet met plaatje 71 t/m 140. -

verkocht € 70,00
kavel: 436
C.J. van Houten & Zoon, Weesp
-OOud-Hollandsche Kinderrijmpjes. Met plaatjes van F. Langeler. 8 p. geniet. + een kartonnen standaartje van Van Houten, ca. 1905. "Nu heb ik wat goeds gekocht en onder mijn mantel geborgen" hoogte 15 cm. + reclame Puzzle : Viool & Strijkstok, in origineel envelopje + Spider's web puzzle. Van Houten, ca 1930, bestemd voor de Britse markt. - en 1 andere. -

verkocht € 70,00
kavel: 437
Ringers Chocolade - Roodkapje
-Theatertje, ca. 1937. Met Roodkapje, de wolf, de moeder van Roodkapje, en 11 andere figuren. + van Houten Cacao, Puzzle: Viool en Strijkstok en Spiders' Web, beide spelletjes nog in orig. enveloppe. -

verkocht € 130,00
kavel: 438
Zeelandia Eigeel - Boertje-Hap
-Een nieuw spel voor jong en oud. 1922. Affiche " Nu kan ik tot mijn spijt mijn eieren niet meer kwijt daar elke bakker met tevredenheid, beschuit met Zeelandia Eigeel bereidt. Ezeltje prik spel met boertje Hap als ezel. Aan versozijde een lofzang op zeelandias wittebroodcreme. Gevouwen in originele enveloppe. -
€ 40 - € 80
kavel: 439
Reclamespelen
-TT-spel, de Klok Zeep, ca. 1950 + Kaart van Noordelijk Europa. Aangeboden door N. V. Zeepfabriek " de Klok", Fa. J.L. van Apeldoorn, Heerde + Kermisspel, met k-nummer (K 1486), geen reclame + Het Bruinkolen Briketten Reisspel + 1 andere. Alle gevouwen.-

verkocht € 50,00