400-449 Plaatjesalbums, Reclame-uitgaves en -spelen

veiling / 13 november 2012
[400 - 409] [410 - 419] [420 - 429] [430 - 439] [440 - 449]
kavel: 440
Het Blooker-boekje 1926
-Oblong, geniet, 16 p. + Goudbron Duiten!!?, Simon de Wit, ca. 1930 + Het Zuivelbureau te 's Gravenhage, Een spannend lied, van Jan en Piet. 12 p. geniet. Met tekeningen van Wam Heskes - en 7 andere + 2 originele kartonnen dozen van Benskorp Cocoa, Bussum, Holland. Hoogte 14,5 en 19 cm. -

verkocht € 110,00
kavel: 441
Kanis & Gunnink, Kampen - Gulliver's Reizen
-Gulliver bij de Dwergen. Gulliver bij de Reuzen. Uitgave met blauwlinnen band. Compleet met alle 48 plaatjes. -
€ 80 - € 120
kavel: 442
Stollwerck Animal World Album
-Publ. by Stollwerck Bros. Ltd. London, ca 1902. Folio, compleet met 144 insteekplaatjes. Zeldzame Engelse variant. -
€ 100 - € 200
kavel: 443
Kanis & Gunnink's Panoramadoos
-Ca. 1935. Complete set van acht panoramaplaten met bijbehorende figuurtjes. De panorama's waren tegen inzending van 220 plaatjes bestelbaar. Zonder orig. doos. In kartonnen Margarine doos uit de tijd. -

verkocht € 80,00
kavel: 444
Fa. J. Boersma Fzn. Dokkum Theehandel - Van Zuiderzee en IJselmeer
-K.J. van der Meule. Dokkum, 1933, 28 p. 100 fotoplaatjes, orig. halflinnen, folio. -
€ 100 - € 200
kavel: 445
Diverse Reclamekaarten, spelletjes etc.
-25 reclamekaarten, meest van Houten + langspeelplaat "Mijn Mammie wascht alles met Persil" + kartonnen doosje Vereeniging Hulp voor onbehuisden, Keizersgracht 152, Amsterdam. + Kartonnen doosje Cravates Max Heymans. + Blikje Cigarettes Couvet. - en 7 andere. -

verkocht € 50,00
kavel: 446
Hollandsche Cacao- en chocoladefabrieken, voorheen Bensdorp & Co, Amsterdam: Beroemde mannen der wereld
-1912. Met 103 (van 104- kaart 20, Haydn ontbreekt) ingestoken steendrukken in ansichtformaat. -
€ 150 - € 250
kavel: 447
Koffiebranderij en Theehandel Gebr. J.A. & A. Heuff. en zonen, Tiel - Langs de Oevers van Maas, Waal en Rijn
-75 p. Compleet met alle 100 plaatjes. Lichte bruinvlekjes als altijd bij dit album, verder in goede staat.-

verkocht € 120,00
kavel: 448
J.P. Nauta, Velsen - Album behoorende bij den prachtkalender Nederland in Beeld
-Met 365 en 2 extra (kalender)plaatjes van plaatsen in Nederland, deels in zw-w., deels in kleur. Folio, linnengebonden. Ca. 1907. Binnenbladen en blok deels met sellotape vastgezet daar de grootte van het boek snelle beschadiging in de hand werkte. -
€ 50 - € 100
kavel: 449
[Bouwplaten] Luijcks' Lunapark
-Het origineelste Lunapark van de Wereld met de Geestigste Attracties. Joop Geesink, ca. 1947. Met 9 kleinere vellen waarop de figuren als clowns, obers, agenten, kinderen etc. en 6 grote vellen met o.a. de Oliebollenkraam en de grote tent. Compleet in originele enveloppe. Enveloppe aan voorzijde en randen beschadigd. Bouwplaten nog ongebruikt.-

verkocht € 100,00