veiling / 13 november 2012 / 400-449 Plaatjesalbums, Reclame-uitgaves en -spelen
[411] [412] [413] [414] [415]
kavel: 413 verkocht € 230,00

Weesper Cacaofabriek De Valk- Postzegel-Album van Bruine & Raadsheer

Ca. 1910. Album met 45 van de 48 ingestoken chromolitho's. +1 dubbel plaatje.
Lichte vochtvlek onderzijde en onderzijde rug inkeping.
*Uiterst zeldzaam plaatjesalbum.