veiling / 13 november 2012 / 400-449 Plaatjesalbums, Reclame-uitgaves en -spelen
[432] [433] [434] [435] [436]
kavel: 434 € 60 - € 80

De Erven de Wed. J. van Nelle Rotterdam - Hollandsche Kunst

Rotterdam, 1903. Compleet met 320 ingestoken plaatjes. Op eerste p. enkele aantekeningen in potlood. Lichte gebruikssporen, maar verder mooi ex.
Los bijgevoegd oblong boekje met de bijschriften van de 320 foto's.