900-940 Affiches

veiling / 13 november 2012
[900 - 909] [910 - 920] [921 - 934] [935 - 938]
kavel: 900
Douwe Egberts
-Echte Friesche Heeren-baai verschaft U wolken van genot! 47x69 cm in 4 delen gevouwen, gaatjes in de hoeken. Ca. 1933. -
€ 80 - € 140
kavel: 901
Sigarenfabriek Slotzanger Valkenswaard
-Rookt Meierijsche Kermis. Drukkerij V.D.E. Eindhoven, M. Wijnen sigarenfabrikant Valkenswaard. Danstafereel. 50 x 70 cm. Ca. 1925. In goede staat.-
€ 100 - € 200
kavel: 902
Chris Lebeau (1878-1945)
-Contanten. Die Hagespelers. Lithografie v. Lankhout, den Haag 1916. 119x84 cm. -

verkocht € 300,00
kavel: 903
Jean Walther (1910-1968)
-Wagnervereeniging Stadsschouwburg Amsterdam 21 en 23 November 1935. Arians et Barbe Bleue a la memoire de Paul Dukas. Manifestation Franco-Hollandaise avec le concours de l' Opera de Paris. Vouw in het midden. Marge bovenzijde ontbreekt ca. 2 cm, enkele gerest. scheurtjes bovenzijde, vouw in het midden, voorts goed + Wagnervereeniging 23 en 25 november 1933. Acis et Galatee Lully, l'Heure espagnole, Ravel. L. van Leer & Co, Amsterdam. 85 x 60 cm. Randen achterzijde verstevigd.-

verkocht € 260,00
kavel: 904
Piet van der Hem (1885-1961)
-Pygmalion van Bernard Shaw. Drukkerij Senefelder, Amsterdam, 1915. -

verkocht € 85,00
kavel: 905
[theater] Karel van Seben (1893-1988)
-De Rozenkrans. Druk Hellerman, Harms Company Amsterdam, ca. 1920. 107x78 cm. -

verkocht € 80,00
kavel: 906
[Theater] Ernst Leyden (1892-1969)
-Peer Gynt. Affiche zonder tekst voor een uitvoering van N.V. Schouwtooneel o.l.v. Adr. van der Horst en Jan Musch. Rode variant. 108 x 80 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 907
-Peer Gynt. Affiche zonder tekst voor een uitvoering van N.V. Schouwtooneel o.l.v. Adr. van der Horst en Jan Musch. Zwart-grijze variant. 105x75 cm. -

verkocht € 70,00
kavel: 908
[Theater] Jan Sluijters (1881-1957)
-Charlotte Köhler. Druk Senefelder Amsterdam, ca. 1930. 112x80 cm. Goed exemplaar.-

verkocht € 200,00
kavel: 909
R.N. Roland Holst (1868-1938)
-1883-1933 Wagnerherdenking Amsterdam, februari 1933. Uitgave L. van Leer & Co, Amsterdam. 118 x 84 cm.-

verkocht € 200,00