554-659 Varia

veiling / 13 november 2012
kavel: 554
Bilder fur Stereoskopische Übungen
-zum gebrauch für Schielende von Dr. C. Dahlfeld. Neunte Auflage, ca. 1900. Mapje met 38 stereoskopische kaarten voor Schelenden. In karonnen foudraal. + 2 andere mapjes met Stereoskopische oefeningen. -

verkocht € 85,00
kavel: 555
Dackel - Kalender 1908
-De tekkel-kalender voor 1908 met silhouet-tekeningen van Nanna Eicke en uitgegeven door Werckmeister's Kunsthandlung te Berlijn.-

verkocht € 65,00
kavel: 556
Dictionnaire Iconographiqe des Orchidées CDattleya
-Dir & red. par A. Cogniaux, dessins & Aquarelles par A. Goossens, ca. 1900. Met 113 litho's (14 x 18,5 cm) en 3 openslaande ( 28 x 18,5 cm) van orchideeën. in touwgebonden orig. map.-

verkocht € 220,00
kavel: 557
Sluis-kalender 1922
-De kalender van P. Sluis te Weesperkarspel met maandelijks illustraties van verschillende kippenrassen en iedere maand een ander motto: Sluis' ochtendvoer drijft elke kip naar haar nest of Sluis' opfokvoer vormt sterke, flink ontwikkelde kuikens enz. 11,5 x 17,5 cm. + Het houden en fokken van Rashoenders in beperkte ruimte voor het hoenderpark "De Nijverheid", Vlaardingen. [1910].-

verkocht € 115,00
kavel: 558
[Luchtvaart] K.L.M.- Roto-serie no 1 Douglas DC-3
-Originele enveloppe met 6 rotogravures van de Douglas DC-3. 30 x 40 cm. Ca. 1938.-
€ 50 - € 80
kavel: 559
[beweegbare boeken] Het Hoen, De Lichaamsbouw, Inwendige Organen en de Ontwikkeling van het Kuiken in het Ei
-Meppel, H. ten Brink, z.d. 1905,(4), 34 p., 11 beweegbare gelithogr. platen, illustraties, orig. halflinnen, oblong. -

verkocht € 80,00
kavel: 560
Tulpen - Drie eeuwen Bloembollenexport
-De geschiedenis van den Bloembollenhandel en der Hollandsche Bloembollen tot 1938. E.H. Krelage, 's Gravenhage, Rijksuitgeverij, 1946. 791 p. in linnen gebonden. + het Drie eeuwen Bloembollenexport- De geschiedenis van den Bloembollenhandel en der Hollandsche Bloembollen tot 1938. E.H. Krelage, 's Gravenhage, Rijksuitgeverij, 1946. 791 p. in linnen gebonden. + het Bloembollenboek door Tjebbo Franken, Andries Blitz, Amsterdam, ca. 1935. 243 p. + The Tulip, Anna Pavord, Bloomsbury, 1999. 439 p. met s.o. -en 5 andere -

verkocht € 80,00
kavel: 561
Jugendstil portfolio
-Marokijnen portfolio, koperen voorzijde met reliëf, zijde binnenwerk, twee insteekmappen, 4to.-

verkocht € 80,00
kavel: 562
[Beweegbare boeken] Het Paard. Zijn Lichaamsbouw en zijne inwendige organen
-Naar het Duitsch van A. Schwarz, voor Nederland bewerkt door Quadekker. Kapitein-Paardenarts. Deventer-Kluwer & Co, tweede druk, ca. 1910. 39 p. Met achterin een in 3 delen uitvouwbaar model van een paard. + De Koe. Haar lichaamsbouw en hare inwendige organen. Met vijf platen in 3 delen uitvouwbaar, en geill. tekst door H.M. Kroon. Rijks-Veearts te Deventer. Deventer, Kluwer & Co, ca. 1910. -

verkocht € 100,00
kavel: 563
Oud-Hollandt's Nieustydinghe 1895
-Complete set van 174 nummers, 696 p. Folio, gedrukt door de kinderen van Izaäk en Johannes Enschedé. -
€ 200 - € 400