660-741 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 13 november 2012
[660 - 670] [671 - 682] [683 - 697] [698 - 707] [708 - 717] [718 - 728] [729 - 741]
kavel: 683
Sluitzegel Wiener Werkstatte
-Ontworpen door Koloman (Kolo) Moser (1868-1918), in zwart en wit gedrukt, 37x31 mm. Logo Stadtgemeinde Wiener Neustadt. -
€ 100 - € 200
kavel: 684
Egon Schiele (1890-1918) Sluitzegel Akad. verband f. Literatur u. Musik in Wien
-In der Wiener Musikfestwochte. 32x61 mm.-

verkocht € 140,00
kavel: 690
[Kalenders] Raoul Hynckes - Monopolie Artikelen G. Hoppenstedt 1918
-Lith. Lankhout den Haag, R. Hynckes. Art Deco kalender. 39x27 cm. Voor elke maand een ander artikel en fraaie litho, o.a. Splendo Sigaretten, Aguilar Portwynen, Verkade's Biscuit, Droste Cacao etc. Compleet en originele, goede staat.-

verkocht € 500,00
kavel: 691
Fré Cohen 1903-1943
-Achter de vaandels! Een nieuwe jeugd, een nieuwe taak door Koos Vorrink, Amsterdam, AJC, ca. 1932, 24 p., met omslag ontwerp Fré Cohen + De Wilde Roos, een bonte rij kleine geschriften onder leiding van Koos Vorrink, AJC, 1927-28, 4 dln. uit de reeks + Jeugd bibliotheek AJC, 1924, dl 1, 2 (2x), 4, omslag ontwerp Fré Cohen - en 1 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 692
Fré Cohen 1903-1943
-De merel, jeugd en volksliederen met aanwijzingen voor luit- of gitaarbegeleiding, bijeengebracht door Piet Tiggers. Amsterdam, AJC, 1929. Gebonden in linnen, omslagontwerp door Fré Cohen + Werk voor de werkloze jeugd, 5e rapport der AJC inzake bemoeiingen en ervaringen, benevens nieuwe plannen. Amsterdam, AJC, 1935. Ill. van Fré Cohen. + Goudvreugde's ontwaken, verbeeldingsspel in zes bedrijven door Marie W. Vos. AJC, 1924. Omslag ontwerp door Fré Cohen. -

verkocht € 80,00
kavel: 693
Fré Cohen 1903-1943
-Tentoonstelling oud en nieuw Amsterdam 12 april tot 27 april 1924(Dam, Rokin, Spui, Grim, Munt). Omslagontwerp door Fré Cohen. + De duivel en het oude wijf, toneelstukje door Hans Sachs. AJC, Amsterdam, 1931. Omslag ontwerp door Fré Cohen. + Rapport der commissie va advies van inzake de bevordering van de scheepvaart op Amsterdam. Stadsdrukkerij, Amsterdam, 1930. Omslag ontwerp door Fré Cohen. Met ex-libris. - en 9 andere-

verkocht € 90,00
kavel: 694
Hercules Segers
-The complete etchings, Amsterdam/Scheltema & Holkema, Den Haag/Martinus-Nijhoff, 1973. 110 losse etsen in orginele portfolio + Hercules Segers and his paintings, IV, 136 p., overzicht van zijn werk, zwart-wit ill., suppl. ontbreekt. Presentexemplaar met introductie van K.G. Boon. Fraai exemplaar. -

verkocht € 200,00
kavel: 695
Volksliedjes
-Tekenaar onbekend. Ca. 1938. Originele ingekleurde intekeningen. Pagina's met liedjes en illustraties, in passepartout gestoken. Elke passepartout bevat 4 tot 9 platen van 16x10 cm. In totaal 6 platen met de liedjes de skotse Trije Met it Soenmakkerke, Jonkheid van Eijsden 1938, De Zwaarddans, De intocht met Jan Plezier, De Cramignon en de Vleegerd.-
€ 100 - € 150
kavel: 696
Amsterdam Bolleman ca. 1974
-Olieverf, 29 x 44 cm op paneel. -

verkocht € 100,00
kavel: 697
Svenska Hem I Ord och Bilder
-Oplage 700 ex. (ongenumm.) E. Stig M.H: Son Björkman. Spectator, Stockholm. Jr. XXXVII (1949) 1 t/m 12. Compleet jaargang, 264 p. + ca 250 p. bijlagen. -
€ 75 - € 125