veiling / 13 november 2012 / 660-741 Kunst en Toegepaste Kunst
[707] [708] [709] [710] [711]
kavel: 709 verkocht € 70,00

Wendingen

WENDINGEN VIII (1927)-6/7 (dubbelnummer): Architectuur in Plan West te Amsterdam.
Over Berlage, Heineken en Kuipers, Kropholler, Staal, Wijdeveld e.a.
Litho omslag J.A. Snellebrand, typography: H. Th. Wijdeveld 36 (2) pag. Gebruikssporen +
WENDINGEN XI (1930)-2: Architectuur van kantoor en fabrieken van de firma De Erven Wed. J. van Nelle te Rotterdam, architecten J.A. Brinkman en L.C. van der Vlugt. Inleiding Ir.H.T. Zwiers. 24 (6) p. Eén van de 50 luxe hardcover-exemplaren. Hoekje r.b. ontbr., redelijk goed ex.

(totaal 2)