veiling / 13 november 2012 / 660-741 Kunst en Toegepaste Kunst
[714] [715] [716] [717] [718]
kavel: 716 € 150 - € 250

Rie Cramer. - De kus.

Ets, 9,5x18 cm., ca. 1935, gemonogrammeerd in de plaat, in lijst. + Rie Cramer. - [Amoureus paar], op zijde gedrukt. Ovaal, 10,5x14,5 cm, in lijst.
De ets is licht watervlekkig links onder in de marge en klein stukje van de afbeelding.
(totaal 2)