800-833 Fotografie

veiling / 13 november 2012
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 833]
kavel: 810
Henry Miller/Brassai- Quiet days in Clichy
-Paris, The Olympia Press,m 1956. Cover design T. Tajiri. Eerste druk. Band aan rug licht gekreukt, katernen iets los in band. Verder goed exemplaar.-

verkocht € 600.00
kavel: 811
Eva Besnyö (1910-2003)
-Hongarije, Kiserdö, 1933. Silverprint, latere, eigen print. 20,5x20,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 812
Eva Besnyö (1910-2003) Dolle Mina
-Amsterdam, 1970. Silverprint. Latere afdruk. 40x50 cm. Uit beroemde fotoserie met de demonstratie voor de Pil in het Ziekenfonds. -

verkocht € 100.00
kavel: 813
Eva Besnyö (1910-2003)
-Silverprint, Amsterdam, sterrenwacht 1980. 40x50 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 814
Sam Haskins Posters
-London, Haskins, 1972. 31 kleuren en zw.w. foto's in posterformaat, uithaalbaar. Folio, 48x35 cm. In orig. kartonnen verpakkingsdoos. Mooi exemplaar.-

verkocht € 70.00
kavel: 815
Ed van der Elsken, Paul Huf
-Fire beside the sea. 1961, Meijer Wormerveer, 80 p. Zeldzame Engelse uitgave in kleine oplage verschenen. + Zwart in blank Amerika, Leonard Freed, De Bezige Bij, 1968. Gesigneerd en met opdracht Ed van der Elsken 1969, met de kenmerkende bloem als merkteken van van der Elsken.-

verkocht € 300.00
kavel: 816
Fotoalbums 3x
-1. familie-album met portretten, strand en straatbeelden (familie Noorduyn en Thieme?) ca. 1910 2. familie-album 1930-1950. 3. album van Philips directeur 1940-1960-
€ 50 - € 100
kavel: 817
BEV - Blad van Eva
-Jaargang 1, 1989. nr. 2 februari (dubbel), nr. 3 maart, nr. 4 april en nr. 5 mei.-

verkocht € 60.00
kavel: 818
Engelse Landschapsfotografie. 19e eeuw.
-Casette met 17 foto's van James Valentine, waarschijnlijk gepubliceerd na zijn dood door het familiebedrijf van de Valentines. Interessante collectie in een linnen cassette met hard-kartonnen platten.-

verkocht € 130.00
kavel: 819
Dutch Dresses
-Amsterdam, Publ. Var Rijkom Bros, ca. 1890. Leporello, 12 handgekleurde foto's van mannen en vrouwen in klederdracht. Ills. voorzijde licht sleets, verder in goede conditie. -
€ 45 - € 90