800-833 Fotografie

veiling / 13 november 2012
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 833]
kavel: 820
Ricordo de Venezia
-Paolo Salviati (1818-1894), ca. 1880. Album met 23 originele foto’s 14x10,5 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 821
[Indonesië] Foto-album
-Oblong album, in Art Nouveau privé-band, met bandversiering en metalen plaats-nagels. Album aangeboden aan en gemaakt voor E.M. van den Bergh van Heinenoord, Resident en voorzitter van den Gewestelijken Raad van Besoeki in 1907, door de leden van den Gewestelijken Raad. Met handgeschilderde frontispiece en prachtig handgekleurd Wapen door H. van Ingen op de tweede pagina. 24 foto's op karton van plaatsen en mensen in Bondowoso. Folio, 26x43 cm. Foto's elk 31x17,5 cm.-

verkocht € 550.00
kavel: 822
Paris
-Doosje met 50 originele foto's van Parijs, ca. 1890 + 51 originele foto's tussen 1870-1900, deels met fotografen op achterzijde gedrukt. Gebouwen en stadsgezichten. -

verkocht € 90.00
kavel: 823
Fotoalbum
-Familieportretten Weelinck en Geertsema, Groningen. Ca. 1900. Met ca. 60 portretten, op karton met veelal namen van fotografen op achterzijde.-

verkocht € 80.00
kavel: 824
Portretfoto's
-Lot van 75 portretfoto's, alle tussen 1880-1910, op karton met deels naam fotograaf op achterzijde. -

verkocht € 65.00
kavel: 825
Stereofoto's
-Lot met 45 stereofoto's met diverse thema's, 6 Tissuekaarten, een doos "Madonna del Sasso" met 15 kaarten + 5 doosjes met stereo glasplaatjes.-

verkocht € 60.00
kavel: 826
Studentenvereeniging USC
-16 foto's tussen 1910-16. Met o.a. afbeeldingen van thema "Moorden en Branden", 10 november 1910, Sinterklaas, reünistendiner 1916 etc. Op karton geplakt. Foto's ca 17x23 cm. + Prent (litho) Tres Faciunt Colleium. Reunie-dejeuner 31 van Lentemaand 1912, met 10 handtekeningen.-
€ 100 - € 200
kavel: 827
[Nederlands-Indië] Panoramafoto Bandoeng
-Panorama uit 5 verschillende beelden met daarop o.a. het jaarbeursterrein en op de achtergrond Tangkoeban Prahoe. Gemaakt door professionele fotograaf, voor 1926, gezien de open plekken. Met enkele aantekeningen op de foto. 10,5x79 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 828
Foto album
-Oblong album met 47 ingeplakte professionele foto's uit ca. 1870-1880 gemaakt in verschillende steden, o.a. London, Hamburg, Lausanne. Met 2 foto's met signatuur K. Knudsen (1832-1915) van Bergen (22x16,5 cm). -
€ 200 - € 400
kavel: 829
Foto's Gorinchem
-Fotograaf W. Pelgrom, Gorinchem Ca. 1890. 19 foto's op karton, groot formaat, varierend van 17x12 cm tot 23,5x29,5 cm. Met onderwerpen als de herstelling van de Brug bij Arkelpoort, enkele winkelstraten, huizen etc. Alle in goede staat.-

verkocht € 240.00