800-833 Fotografie

veiling / 13 november 2012
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 833]
kavel: 830
Joan van der Keuken (1938-2001)
-Bergen Buiten/Bergen Binnen 1975. Originele foto, silverprint, door fotograaf op hout gelijmd, voorzien van stempel aan achterzijde. Eenmalig in ongewoon groot formaat afgedrukt, exemplaar voor een goede vriend van de fotograaf. 50x34 cm. -
€ 1250 - € 2000
kavel: 831
-Herman Slobbe/Blind kind 1966. 50x60. Silverprint. Serie van twee waarop Slobbe met een blind kind op de motor rijdt. Fotostill uit een film. Op ongewoon groot formaat afgedrukt voor een vriend van de fotograaf. Beide 50x60 cm. Copyright stempel op achterzijde. -
€ 600 - € 1200
kavel: 832
[Indonesië. Nescio] Lot van 44 foto's.
-Eind 19de/begin 20ste eeuw, verschillende formaten, verschillende technieken.-

verkocht € 100.00
kavel: 833
Evert van Kuik
-Limited Edition Portfolio. 3 in passe-partout gestoken groot formaat foto's. Elk ca. 60x48 cm. -
€ 100 - € 150