1-89 Kinderboeken

veiling / 11 juni 2013
kavel: 1
Het Dwergjes Feest
-Alfred Listal, Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1920. Diecut, folio + The Box of Mrs Books, Lawson Wood, Frederick Warne & Co, London, ca. 1922. Doosje met hierin de boekjes Mrs. Purr; Mrs. Nibble; Mrs. Cackle, Mrs. Bear en Mrs. Waddle. In zeer goede staat - en 2 andere.-

verkocht € 90,00
kavel: 2
Spelenboek
-G.Theodor Bom, Amsterdam. Kon. Stoom-Steendrukkerij Amand., Amsterdam. Ca 1870. Ronde die-cut, touwgebonden met spel en uitleg. Opgenomen zijn: het Ganzenspel, Arlequin-spel, Wedrenspel, De Poes en de Muis, Labyrinth of Doolhofspel, Het nieuw vermakelijk Uilenbord, Vélocipède-spel en Klok en Hamer of Schimmelspel. -

verkocht € 200,00
kavel: 3
Nieuwe versjes
-Marie Hildebrandt, teekeningen van Nelly Spoor. W. de Haan, Utrecht, ca. 1910. 26 p. Geb. oblong. Naam eerste bezitter op schutblad. Kl. schaafplekje op voorplat, verder mooi + St. Nicolaas, 14 p. geniet, uitg./schrijver onbek. ca. 1960. Met draaischijf op voorzijde + Dribbeldra, de Koning der Langneuzen. L. Visser, de Gulden Pers, Haarlem, 1947. 76 p. geb. met linnen rug - en 5 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 4
Van Teddy-Beer en nog wat meer
-Teekeningen van Karl Winter. Uitg. onbek., ca. 1925 + De spreeuw en de Musch. Een boek voor een Kind dat al Leest. W. Haanstra, ills. Jan Hingman. Mej. L. Hardenberg, Leiden, ca. 1920 - en 5 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 5
Vreugde-Hoeve
-Augusta. 's Gravenhage, G.W. Belinante, ca. 1910. 34 p. Oblong met linnen rug + The Noo-Zoo tales. Lawon Wood: Granny Wumpus. Frederick Warne & Co, ca 1930. 12 p. + Punch and Judy. Ca. 1880. 16 p. hapje uit kaft voorzijde m.r., achterkaft ontbr. Vroege die-cut - en De Varkenshoeder. Sprookje van Hans Andersen Vry bewerkt door Tante Lize. Amsterdam van Holkema en Warendorf. Ca. 1925. 26 p. -

verkocht € 85,00
kavel: 6
De Struwelpetertjes
-Uit Daan Hoeksema's teekenstift met rijmpjes van 't Woudvogeltje. Gebr. Koster, Bussum. Ca. 1927. Serie van 5 deeltjes. 1 Deeltje aan rug los, 1 deeltje aan rug gerest. Geniet.-

verkocht € 90,00
kavel: 7
Allereerste Prentenboek.
-ca. 1880 + Asschepoester in het circus Carré. J. Schenkman, 20 p. (iets lossig in band) + Bruintje de Beer door Alida. Ca. 1900. 6 p. en 5 pag. grote litho's, waarvan 1 dubbel p. - en 1 andere. Alle uitgegeven door J. Vlieger, Amsterdam-

verkocht € 75,00
kavel: 8
Met Schaar en Lijmpot
-Prettige Dagen op het Land. Naar het Amerikaansch door Marie Hildebrandt met teekeningen van George A. Williams. Oblong, linn. rug. 18 p. In het boek zitten platen waarop figuren zijn geplakt (in platen in het boek bijgeleverd). Dit is deel 2 uit de serie. + Het Bouwen van de Ark. Deel 4 (idem) en Ons Eigen Huis, deel 1. -
€ 100 - € 150
kavel: 9
11 Betthupferl. 11 Geschichten zur Guten Nacht
-Herbert Müller-Dennhof, ca. 1975. Compleet boek in 23 originele pagina's; 2 pagina's per verhaal, waarvan 1 uit een gouache de andere tekst en ills. + het origineel voor het omslag. Alle 42 x 32,5 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 10
Nans van Leeuwen (1900-1995)
-Originele illustraties voor het boek "In het land van Koning Knipoog". Gemengde techniek. Kleinste formaat 8,5 x 5 cm, grootste 29 x 22,5 cm (titelp.)-

verkocht € 170,00