1-89 Kinderboeken

veiling / 11 juni 2013
kavel: 11
Superspeelspel. Kinderboekenweekgeschenk 1972
-Amsterdam, CPNB 1972. Speelplaat op karton. 80 x 78 cm. Mooi exemplaar. -

verkocht € 45,00
kavel: 12
Van Het Toovervischje
-Een oud sprookje op nieuw verteld en berijmd. Leopold. Van Nelle, 1920. Plaatjesalbum, 33 p. Mooi ex. + Hoe Piggelmee Groot werd, Oorspr. sprookje vervolg op het Toovervischje door Leopold, van Nelle 1925. Nog met orig. enveloppe + De wondere avonturen van Arretje Nof, Johan Fabricius. Complete serie van 5 delen. 1950 - en de 4 delen van Piggelmee uit de jaren '50 - en De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak, A.M. de Jong en G. van Raemsdonck, Wed. J. van Nelle, dl. 1-3. 1928. -

verkocht € 70,00
kavel: 13
[Struwelpeter] Der Struwwelpeter
-Ein lustiges Kartenspiel für kleine Leute. Vom Verfasser und Verleger autorisierte Ausgabe. Frankfurt am Main, B. Dondorf, ca. 1880. Compleet met 36 kaarten. -
€ 100 - € 200
kavel: 14
Piet de Smeerpoets Een vrolijk Kaartspel
-Frankfurt am Main, B. Dondorf, ca. 1880. Kwartetspel met 36 kaarten. Nr. 314. Doosje aan een hoek met cellotape verstevigd, verder mooi exemplaar. -
€ 150 - € 300
kavel: 15
Bilder aus dem Tierleben. Ein Verwandlungsbilderbuch (...) mit Versen von Julius Beck.
-L. Meggendorfer. Esslingen/ München, J.F. Schreiber, z.d. (1895), 4de ed., (10) tekstpag., 6 gelithogr. beweegbare platen, illustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, klein folio.-

verkocht € 450,00
kavel: 16
What The Children Like.
-Introd. F.E. Weatherly. London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (1897), (28) p., 4 (van 5) gekl. gelithogr. pop-up platen, vele illustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, klein folio. -

verkocht € 80,00
kavel: 17
More Pleasant Surprises For Chicks of all Sizes.
-F.E. Weatherly. London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (1893), (20) p., 8 transformerende chormolithogr. platen, tekstillustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, klein folio.-
€ 250 - € 450
kavel: 19
The Model Menagerie. With Natural History Stories by L.L. Weedon Evelyn Fletcher and others.
-London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (ca. 1895), (20) p., 6 gelithogr. pop-up platen van dieren in een kooi, gelithogr. titelpag., tekstillustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, oblong folio. -

verkocht € 250,00
kavel: 20
Changing Pets.
-C. Lowe. London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (1901), (16) p., 5 gelithogr. omklap-platen in kleur door H.K. Robinson, tekstillustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, klein 4to.-

verkocht € 100,00
kavel: 21
Vanishing Pictures. A Nover Colour Book with Changing Pictures.
-London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (ca. 1895), (16) p., 6 cirkelvormige chromolithogr. platen met lintje, tekstillustr., orig. gelithogr. band met linnen rug.-
€ 350 - € 700