1-89 Kinderboeken

veiling / 11 juni 2013
kavel: 32
[Luchtvaart] In de Lucht
-Reclame uitgave C&A Brenninkmeyer, ca. 1915. 12 p. - toegevoegd Auf in den Zirkus 2. Carlsen Verlag Hamburg, 1964. Ontw. R. Lukes. Beweegbaar boek. Met linnen rug. In goede conditie.-
€ 50 - € 90
kavel: 33
Affiche Kinderboeken van Holkema & Warendorf
-In iederen boekhandel verkrijgbaar. Ca. 1903. Reclame voor de kinderboekenseries als Oranje Bibliotheek voor jongens en meisjes, De werken van Kapitein Marriat en de Goede Kameraad die uitkwamen bij Holkema & Warendorf. 30 x 95 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 34
De avonturen van een Zaansche jongen te Amsterdam
-Premie-uitgave van de Zaanlandsche Courant, A. Stuurman, Zaandam, ca. 1910. [18]p. met 6 paginagrote kleurenlitho's. Nw. schutbladen, verder goed ex. + Hoe kleine Piet Groot werd. J.J.A. Goeverneur, Amsterdam, Jan Leendertz., ca. 1900. 10 tekstp. 6 paginagrote litho's. Los aan rug - en 6 andere + Kalender Rie Cramer 1931. Touwgebonden met 4 kalenderbladen. -

verkocht € 110,00
kavel: 35
Verhalen en leerrijke voorbeelden voor de jeugd;
--benevens eenige bijzonderheden wegens de groote en kleine visscherijen. Leiden, P.H. Trap, 1824, 111,(2) p., 6 handgekl. gegrav. platen, kart. band uit de tijd (of iets later).-

verkocht € 80,00
kavel: 36
De onderwijzende landman met zijne kinderen,
-- in leerzame gesprekken over den landbouw en de landhuishoudkunde. Johannes Hazeu. Amst., Ten Brink en De Vries, 1820, VIII,224 p., gegrav. frontisp. en 3 platen, kart. band uit de tijd.-

verkocht € 100,00
kavel: 37
Bloemkorfje voor de Nederlandsche jeugd.
-Amst., C. Schaares, 1823, 2de ed., (4),124 p., 6 handgekl. gegrav. platen, orig. kart. band, klein 8vo.-
€ 50 - € 100
kavel: 38
Verzameling van vaderlandsche spreekwoorden. Ten gebruike der jeugd en in den schoolen.
-J.F. Martinet. Amst., J. Allart, 1796, 8(=6),112 p., halflinnen uit de tijd.-
€ 70 - € 140
kavel: 39
Petit tableau des arts et métiers, ou les questions de l'enfance.
-Mlle. Magaud de Beaufort. Parijs, P. Blanchard, 1816, handgekl. gegrav. frontisp., 5 handgekl. gegrav. platen met beroepen, halfleder uit de tijd.-

verkocht € 80,00
kavel: 40
Het groote prentenboek met kleine verhalen.
-Door Evangeline. Leiden, A.W. Sythoff, z.d. (ca. 1860), (6),40 p., titelpag. met handgekl. houtgravure, 10 platen met handgekl. houtgravures, orig. geïllustr. halflinnen band, 4to.-

verkocht € 60,00
kavel: 41
Wie reist er mee? Op het land, in de lucht en op zee.
-Door Jenny de Bloeme. Gouda, G.B. van Goor en zonen, geen datum (1926), (30) p., ills. Bruno Grimmer, orig. kart. band met linnen rug, oblong 4to.-

verkocht € 60,00