1-89 Kinderboeken

veiling / 11 juni 2013
kavel: 62
Touch and go. A book of transformation pictures.
-F.E. Weatherly. London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (ca. 1894), (20) p., 8 gelithogr. veranderende afbeeldingen, orig. kart. band met linnen rug, folio.-

verkocht € 210,00
kavel: 63
Theater-Bilderbuch. Vier Scenen für das Kinderherz mit ganz neuen Decorationen und Text in Versen.
-Door Franz Bonn. Esslingen, J.F. Schreiber, z.d. (1883), 3de "verbesserte" ed., (4) p., 4 gelithogr. uitklapbare kijkdozen, pochoir gekleurd, orig. kart. band met linnen rug, folio.-
€ 500 - € 800
kavel: 64
Look and Laugh.
-L. Meggendorfer. London, H. Grevel & Co., z.d. (begin 20ste eeuw), omslag en 3 platen, oblong folio.-

verkocht € 80,00
kavel: 65
Neuer Korb voll Allerlei. Mit Versen von Franz Bonn.
-L. Meggendorfer. München, Braun und Schneider, z.d. (ca. 1900), 8ste ed., 31 p., 79 gekleurde houtsnedes in de tekst, orig. kart. band met linnen rug, folio.-

verkocht € 100,00
kavel: 66
Museum voor de Jeugd,
-met gekleurde afbeeldingen, tweede stuk. Te Amsterdam, bij E. Maaskamp. 1806. Compleet met tekst en 17 (XVII-XXXIII) handgekleurde kopergravures (9 x 11 cm.). -

verkocht € 90,00
kavel: 67
The Guinness Alice
-Guinness, England, 1933. 24 p. Alice parodie met gekl. ills. Eerste van een reeks Alice uitgaves die Guinness Brewers uitbracht. -

verkocht € 70,00
kavel: 68
[Pop-up] Bookano Stories
-With pictures that spring up in Model Form. Magical Book with Happy stories, Catchy Rhymes and Good Illustrations, no. 5. 75 p. Met 5 pop-ups, ca. 1940. - en Popinjay's Jig-Puz Book. Full of Jig-Saw Puzzles & Stories, ca. 1930. een stukje ontbreekt, verder zijn alle 5 puzzels compleet. -

verkocht € 100,00
kavel: 69
Een zomerdag op de Rivier
-met bijschriften van P. Louwerse. P. Kluitman, Alkmaar. Oblong, 12 p. Ca. 1900 + De Wonderen van Kevelham. Teekeningen van Ina Rahusen. Erven J.J. Tijl, Zwolle, ca. 1930. Oblong, gebonden met linn. rug - en 1 andere.-

verkocht € 30,00
kavel: 70
[Nelly Bodenheim] Luilekkerland.
-Amst., S. van Looy, z.d. (1915), 1ste ed., (12) p., gelithogr. titelpag. en ills. N. Bodenheim, orig. gelithogr. band met linnen rug + 12 Sprookjes en Rijmpjes. Amst., S.L. van Looy, z.d. (1908), 72,(3) p., gelithogr. ills. N. Bodenheim, orig. gelithogr. band met linnen rug.-
€ 50 - € 100
kavel: 71
Het van ouds Gerenommeerde A is een Aapje
-Amst., J. Vlieger, z.d. (1882), (14) p., 24 gelithogr. ills., orig. kart. band met gelithogr. plaat op voorzijde, oblong 8vo. Mooi ex. + Wie leest en kijkt mee. De versjes en prentjes van ABC. Sijtje Aafjes. Gouda, G.B. van Goor zonen, 1923, 16 p., orig. (licht vlekkige) kart. band met linnen rug, 4to. Boekblok is aan het losraken, bibl. stempel en reparatie aan titelpag.-

verkocht € 100,00