1-89 Kinderboeken

veiling / 11 juni 2013
kavel: 82
Kijkjes in de wereld voor het kleine volkje
-Met gekleurde plaatjes. Auter onbek, Leiden, D. Noothoven van Goor, ca. 1850, ongenummerd, met gekleurde plaatjes. Karton, touwgeb. + Humoristische legenden uit de dierenwereld in rijmelende kreupelverzen, door een ex-schoolmeester. Bos, Utrecht, C. Van der Post Jr., 1872, 135p. Gebonden. goed ex. - en 6 andere-
€ 75 - € 150
kavel: 83
Rie Cramer (1887-1977)
-6 proefdrukken van De Gelaarsde Kat + 5 andere proefdrukken + begeleidende tekst in versrijm in handschrift - en een handgeschreven brief over een betaling met daarbij de desbetreffende kwitanties.-

verkocht € 340,00
kavel: 84
De Toekomst / L'Avenir
-Ca. 1930. Kunstmaandblad der Katholieke Jeugd van Gent. Compleet manuscript van het proefnummer voor dit maandblad. 36 p. Met diverse aquarellen en krijttekeningen, andere ills, verhalen en bijvoegsels.-

verkocht € 130,00
kavel: 85
Hand aan Hand door het Dierenland!
-Met 30 platen van Franziska Schenkel en Rijmpjes van A.F. Pieck. J.A. Sleeswijk, Bussum, ca. 1915. 32 p. Geb. met linnen rug. Aantal pag. los in band, sleets aan randen + Voor Eetgraag en Weetgraag. Een vroolijk sprookje op rijm van Anna Sutorius Teekeningen van Franciska Schenkel. Amsterdam, Erven Martin G. Cohen. ca. 1910. Geb. met linnen rug - en 13 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 86
Een wonderlijke Nacht
-Catharina van Rennes. Geïllustreerd door Rie Cramer, W. de Haan, Utrecht, ca. 1918. Met 4 tipped-in platen. + De Zandmannetjes. Versjes van Alfred Listal. Tweede druk, Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1920. Oblong, met linnen rug. Enkele pag. los bij de nietjes, verder in goede staat + Van Sinterklaas en Pieterbaas door S. Abramsz. P. van Belkum Az te Zutphen, ca. 1920 - en 6 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 87
Piet de Smeerpoets
-geïllustreerd door C. Spoor. Vroolijke verhaaltjes en grappige prentjes naar Struwelpeter, door Oom Gus, H. Meulenhoff, Amsterdam, ca. 1925. Oblong, gebonden met linnen rug. Binnenwerk touwgebonden, touwtje los + Marigold Garden, Kate Greenaway, London Frederick Warne, ca. 1890. 57 p. Wormgaatje in laatste pag. en achterkaft. + Per Aspera ad Astra, Schattenfries von K.W. Diefenbach unter mithilfe seines ehemaligen schülers Fidus B.G. Teubner, Leipzig und Berlin, ca. 1930. Leporello in 34 zw.-wit beelden - en 2 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 88
Rie Cramer (1887-1977)
-De maanden van het jaar. Van Goor en Zonen, Ca. 1938. 16 p. Complete set van 12 maanden in zeer mooie staat.-

verkocht € 120,00
kavel: 89
Rie Cramer (1887-1977)
-Groot lot met Het Pleegkind van het Bosch, N. van Hichtum met ills Cramer, Het Groot vertelselboek. W. de Haan, 1922 + Zeven paar ijzeren schoenen. W. de Haan, ca. 1920 + Op Grootvaders Knie, G. B. van Goor, ca. 1915 Gebrocheerd met opgepl. plaat + Het Paddestoelenbal door Christine Doorman, W. de Haan, Utrecht, ca. 1920 - en 18 andere.-

verkocht € 200,00