veiling / 11 juni 2013 / 1-89 Kinderboeken
[3] [4] [5] [6] [7]
kavel: 5 verkocht € 85,00

Vreugde-Hoeve

Augusta. 's Gravenhage, G.W. Belinante, ca. 1910. 34 p. Oblong met linnen rug + The Noo-Zoo tales. Lawon Wood: Granny Wumpus. Frederick Warne & Co, ca 1930. 12 p. + Punch and Judy. Ca. 1880. 16 p. hapje uit kaft voorzijde m.r., achterkaft ontbr. Vroege die-cut - en De Varkenshoeder. Sprookje van Hans Andersen Vry bewerkt door Tante Lize. Amsterdam van Holkema en Warendorf. Ca. 1925. 26 p.
(totaal 4)