veiling / 11 juni 2013 / 1-89 Kinderboeken
[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 verkocht € 75,00

Allereerste Prentenboek.

ca. 1880 + Asschepoester in het circus Carré. J. Schenkman, 20 p. (iets lossig in band) + Bruintje de Beer door Alida. Ca. 1900. 6 p. en 5 pag. grote litho's, waarvan 1 dubbel p. - en 1 andere. Alle uitgegeven door J. Vlieger, Amsterdam
(totaal 4)