400-444 Plaatjesalbums en Reclame-uitgaves

veiling / 11 juni 2013
[400 - 409] [410 - 419] [433 - 442] [443 - 444]
kavel: 400
Lu- Album des célébrités contemporaines
-Lefedre-utile, Nantes, 1899. Oblong, touwgebonden. Art nouveau reclame-album, compleet met 52 in te steken gelithografeerde relièfkaarten. -
€ 200 - € 400
kavel: 401
Venco - De Avonturen van Kasper Kwiek + Duryea Vlaggenboek van Europa
-Kasper Kwiek, N.V. vh G. v. Voornveld & Co, Amsterdam. Klein langwerpig boekje, 15 p. met 14 plaatjes (los ingevoegd). + Duryea, Corn products Company, Amsterdam, 1930. Compleet met 50 vlaggenzegels.-

verkocht € 90,00
kavel: 402
Album Marine Kalender
-Uitgave Weenenk & Snel, den Haag, ca. 1930. Plaatjesalbum met 52 platen mbt marine in Nederland en Nederlands-Indië. Gebonden uitgave. -

verkocht € 115,00
kavel: 403
Beweegbare verpakkingsdozen
-Fraai geill. verpakkingsdoosjes, ca. 1950. Holle Bolle Gijs. Doosje met draairad waarop de lekkernijen die Gijs opschrokt + Haka Terrox maakt uw was hagelwit met Fixon, ontw. Husilage, 1951 + Sinterklaas en Kerstman op verpakkingsdoos + Kruidenierswinkeltje, uitklapbaar, merk onbekend - en 1 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 404
Union beweegbare verpakkingsdozen
-Klein duimpje met draaischijf + De Gelaarsde Kat + Clowns + Onder moeders Paraplu + Union garage. Alle in goede, ongebruikte staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 405
Beweegbare verpakkingsdozen, orginele gouaches
-Originele gouaches voor de beweegbare verpakkingsdozen van Union. "De Lachspiegel" en "Het Union Kinder Circus". Beide met origineel beweegbaar mechaniek. In goede staat.-

verkocht € 60,00
kavel: 406
Victoria gouaches voor Chocolade verpakkingsdozen
-Dieren op voertuigen + Auto voor de douane (schijven gekopieerd van de later geproduceerde doos) + Feestvierende dieren op het land. Met opgeplakt vignet Victoria chocolade. Alle in goede staat. -

verkocht € 50,00
kavel: 407
Koekfabriek 'De Nederlander B.J.Lindeboom', Amsterdam-6 legplaten
-Ca. 1910. Een Germaansche Hoeve, Rechtsgeding in de Middeleeuwen, Ido de Minstreel, Een Steekspel, Boeren en Landsknechten en Volksoffer (1813). 6 gelithografeerde puzzleplaten in orig. doos. Doos aan randen licht besch. verder in goede staat.-

verkocht € 120,00
kavel: 408
Blooker's Daalders Cacao, Amsterdam
-Uitvouwbaar reclame boekjes met 12 zegelprentjes + De Gruyter's snoepje van de week legpuzzle + vloeiblad Ijsco van de N.V. De Ned. Ijsco van Vereenigde Banketbakkers + 14 andere reclamekaarten- en boekjes.-

verkocht € 50,00
kavel: 409
Zeepfabriek de Klok, Heerde Modderstad
-W.A.Timmerman. Reclameprentenboekje, oblong, geniet, 12 p. Met om en om een pagina tekst (in dichtvorm) en een prent + "Het Nikkertje", De Klok, Heerde. Met platen naar teekening van Geldorp, woorden van W.A. Timmerman. Idem, dl 2. + De avonturen van Filo Fop, reclamestripje Zeepfabriek "De Klok", Heerde, Ben van 't Klooster, Toonder studio's - en 3 andere reclameboekjes + Notaboekje klok zeep.-

verkocht € 70,00