666-749 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 11 juni 2013
kavel: 666
Fribourg Artistique A travers Les Ages
-Publication des Sociétés des Amis des Beaux-Arts & des Ingénieurs & Architectes 1895-96. Fribourg, Suisse. + jaargang 1899, 1900- 1903 tm 1914. Alle in uniforme roodlinnen band met vergulde titel en wapenschild + The Art Journal 1866. London, Virtue & Co. 384 p. in halfleer gebonden - en 1 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 667
DADA
-Adolf Knoblauch. Mit einem hozschnitt von Lyonel Feininger. Kurt Wolff Verlag der Jüngste tag 73/74, Leipzig, 1919. -

verkocht € 90,00
kavel: 668
Melle Oldeboerrigter (1908-1976)-
-Kunstenaarsboek 'Voor Meik", 1954. Rijspapieren touwgebonden boek met 30 originele aquarellen, waarvan enkele bestaand uit een beeld in een paar subtiele streken, in Japanse stijl. 26 x 19 cm. -

verkocht € 1200,00
kavel: 669
M.C. Escher (1898-1972) Koekblik
-Uitgave ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de Vereenigde Nederlandse Blikfabrieken in 1963. 10-kantig door Escher ontworpen blik met schelpontwerp. -

verkocht € 320,00
kavel: 670
SHV 1896-1996
-Irma Boom / Johan Pijnappel, voor de Steenkolen Handelsvereniging, 1996. 2136 ongenumm. pag. 11 cm. dik en 3,5 kilo zwaar. Jubileumuitgave, die bij verschijnen een sensatie veroorzaakte. Druktechnisch kunstwerk waarin laserdruk, perforaties, complexe rasters etc. zijn verweven. Oplage 3500 exemplaren. Met Cassete.-

verkocht € 1600,00
kavel: 671
Bag One - John Lennon
-Laurens A. Daane N.V., Amsterdam, 1970. Map compleet met titelpag., Alphabet Poem, 6 prenten in zw.-wit, en 7 erotische prenten in sepia. -

verkocht € 200,00
kavel: 672
Paul Simmel (1887-1933)
-Karikatureske tekening in Oost-Indische inkt, waarschijnlijk voor het tijdschrift 'Lustige Blätter' gemaakt, ca. 1925. Sign. l.o. 32 x 41,5 cm.-
€ 50 - € 90
kavel: 673
Auf deinen wangen liegen Goldene Tauben
-Edition Handpresse Gutsch. 1985. Nr. 12/100, gesigneerd door de kunstenaar. Folio in linnen cassette. -

verkocht € 125,00
kavel: 674
Ich will mit dem gehen, den ich liebe
-Bertolt Brecht Irene Wedell. Edition Handpresse Gutsch. Folio, 1985, genumm. 11/200, gesigneerd door de kunstenaar. Op ongesneden Velin-Rives-Bütten.-
€ 150 - € 300
kavel: 675
Die Schläfer
-Georg Heym, John Gerard. Handpresse Gutsch, Berlin 1988. Folio, 1 van de 25 exemplaren. Gesigneerd door de kunstenaar. Op ongesneden papier. -

verkocht € 250,00