750-789 Affiches

veiling / 11 juni 2013
[750 - 759] [760 - 769] [770 - 779] [780 - 789]
kavel: 750
Richard Avedon -Beatles
-Set van 5 portretten Beatles, waarvan 1 groepsfoto, gefotografeerd door Richard Avedon in 1967 door Waterlow & Sons voor NEMS Enterprises Ltd. Eerste druk, in beperkte oplage. -

verkocht € 380,00
kavel: 751
Kees Meys
-Tentoonstelling 't Volle Profijt van uw tijd - van uw geld - van uw arbeid. Enschede 26 aug.- 2 sept. 1936. Poster met daaronder tekstdeel. 130 x 61 cm. + Koopt Zevenmijlsloten voor f1,-. Ca. 1936. 234 x 61 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 752
Dolly (I love you)
-Operette en 3 actes de H. de Gorsse et V. Darlay. Musique de Felix Fourdrain. Choudens Ed. Paris. Clerice, Paris, 1922. 120 x 81. Mooi exemplaar op linnen.-
€ 600 - € 900
kavel: 753
[Raquel Welch] One million years B.C.
-100 x 75,5 cm. Chantrell, 1966. Made in England. Starring Raquel Welch, John Richardson, e.a. Enkele vouwen, klein vochtvl. m.o. in tekstdeel.-

verkocht € 225,00
kavel: 754
Uher - Hongarije
-Ca. 1930. Klösz Coloroffset. Ausgegeben vom Ungarischem Landesamt für Fremdenverkehr, Budapest. Druk Georg Klösz & Sohn, Budapest. 95 x 63 cm. Goed ex. -

verkocht € 80,00
kavel: 755
4 sept. 1913 Feest van Kleur en Klank Utrecht
-Ontw. onbek. Des middags optocht met zang Kleuren Caroussel gereden door 144 ruiters. Des avonds Lichtstoet en carousselrijden met tortsen. Lithografie Versluys & Scherjon, Utrecht. 87 x 54cm. Mooi exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 756
W. Sandberg (1897-1984) Het Teken
-1973. De Jong & Co, Hilversum tgv. de 75e verjaardag van Sandberg. 59,5 x 42 cm. -
€ 60 - € 100
kavel: 757
The Bob Dylan Film
-written & directed by bob dylan starring Bob Dylan & Joan Baez. The road movie of the rolling thunder revue Renaldo & Clara. Goff (Gentse Offsetdrukkerij), 1978. 46 x 64 cm.-
€ 60 - € 90
kavel: 758
Elvis Presley & Nancy Sinatra - Speedway
-Bill Bixby, Metro Goldwyn Mayer, 1968. 75 x 101 cm. Gevouwen, papier iets dunner aan randen vanwege plakstrook achterzijde. Verder goed.-

verkocht € 80,00
kavel: 759
Willy Sluiter (1873-1949)
-Elke Mud Koren niet geleverd aan de regeering beroofd 200 menschen van een pond brood. Drukkerij Senefelder Amsterdam, 1914. Op linnen. Goed exemplaar. 101 x 77 cm.-
€ 70 - € 120