500-596 Varia

veiling / 11 juni 2013
kavel: 501
Rashonden Album
-H.A. Graaf van Bylandt. Deventer, A.E. Kluwer, ca. 1910. Met 250 platen. Oblong, goed exemplaar.-

verkocht € 90,00
kavel: 502
[Bouwplaten] De Familie Vierkant
- -Hans van Houten, Scheltens en Giltay, Amsterdam, 2e serie. Ca. 1920. Zeldzaam bouwplatenboek met daarin 6 bouwplaten van figuren; Meneer Vierkant, Mevrouw Vierkant, Pietje Vierkant en zyn Keesje, Majoor Parmantig, Dorus de oppasser van Majoor Parmantig - en Kobus Zwartneus, de magere Schoorsteenveger. In goede staat.-
€ 60 - € 100
kavel: 503
[Circus] Circusbilder von Heinrich Lang
-München, Königliche Hof-Buch & kunsthandlung Adolf Ackermann, 1880. Compleet met 25 tipped-in plates + boekje in orig. map. Licht bruinvlekkig, verder goed ex. + Kunstreiter und Gaukler, idem, 1881. Compleet met 28 platen, boekje in orig. map. - en Ludwig v. Nagel Album. Braun & Schneider, München, ca. 1885. 120 p. (60 platen) in linn. geb.-

verkocht € 80,00
kavel: 504
Annales d'horticulture et de botanique, ou Flore Des Jardins Du Royaume Des Pays-Bas
--et Histoire des plantes cultivees les plus interessantes des possessions neerlandaises aux indes orientales, de l'amerique et du Japon Publiee Par la societe royale d'horticulture des pays-bas; Vols III-V. 195, 192, 196 p. Met in totaal 37 gelith. platen van bloemen, waarvan 5 zw.-w. en 6 uitslaande kleurenlitho's.-

verkocht € 180,00
kavel: 505
[Bouwplaten] Carrousel Sprookjes
-Kartonnen bouwplaten met carrousel. Uitg. onbekend, ca. 1930. Assepoester (-en 2 doublures), Roodkapje (2 x) en Sneeuwwitje (al in elkaar gezet, licht besch.)-
€ 60 - € 100
kavel: 506
Kompas-spel
-H. Nijgh, 1957. 41 x 32 cm. Papieren spel, gelith. Scheur door midden, maar goed restaureerbaar. Gevouwen. Bijlage uit het bijblaadje van "Losse bladen voor de Jeugd".-
€ 50 - € 90
kavel: 507
Japan
-Bezoekersgidsje Kanaya Hotel. Ca. 1930. 62 p. Met 2 uitklapfotopagina's en een uitvouwbare kaart. Oblong, touwgebonden + bezoekersgidsje Kyoto Hotel, ca. 1930, 110 p. Oblong touwgebonden. Met veel foto-ills. Beide in nieuwstaat - en 3 andere.-
€ 100 - € 200
kavel: 508
Lucifermerken
-Schriftje met ca. 300 lucifermerken. Meest uit de eerste drie decennia van de 20ste eeuw. O.a. Japanse lucifermerken.-

verkocht € 60,00
kavel: 509
Ansichtkaarten Suriname/Indonesie
-34 kaarten Suriname, meest gelopen, ca. 1900 + 16 ansichtkaarten de Oost, idem. -

verkocht € 180,00
kavel: 510
[El Pintor] Metropolia N.1
-Mapje met insteekspleetjes aan achterzijde voor 7 bouwplaten en een verhaaltje/handleiding op los blad. Ca. 1943. Perfect exemplaar. + Gelukkig niet te laat! 8 kinderliedjes van Henri C. van Praag, woorden van Bep Otten, prentjes van Johan Dykstra. Kaftje licht besch. verder goed ex. - en De Spreeuw en de Musch. Een boek voor een Kind dat al leest. Door W. Haanstra, ills. Jan Hingman, Mej. L. Hardenberg, Leiden, ca. 1900. -

verkocht € 120,00