500-596 Varia

veiling / 11 juni 2013
kavel: 541
Moderne Nederlandsche Villa's en Landhuizen
-Fotografische afbeeldingen en plattegronden verzameld en van inleiding voorzien door Prof. Ir J.G. Wattjes. Kosmos Amsterdam, ca. 1920. Geb. ongepag. Met stofomslag. Goed ex.-

verkocht € 60,00
kavel: 542
Panorama vom Rhein. Cöln bis Mainz
-Lithografie Kunstanastalt Carl Garte, Leipzig, ca. 1865. Leporello van de Rhein en de aanliggende plaatsen en monumenten. Uitklapbaar in 24 delen, totale lengte 262 cm. In goede conditie.-

verkocht € 60,00
kavel: 543
[Ansichtkaart] "Herzlichen Glückwunsch".
-Ansichtkaart met reliëf en "pop-up-mechanisme" waarbij door het aantrekken van een strookje door een boekje gebladerd wordt, eind 19de/ begin 20ste eeuw.-
€ 40 - € 80
kavel: 544
Lot van 7 transparante ansichtkaarten,
-Duitse en Franse kaarten, begin 20ste eeuw, verschillende afbeeldingen (o.a. een zeeslag, Notre Dame een molen), 3 stuks onbeschreven.-
€ 50 - € 100
kavel: 545
W.O. I
-Amsterdam, S.L. van Looy, 1915. Complete set van 12 kaarten mbt de Eerste Wereldoorlog. Zwart-wit met aanzichten van het slagveld en oorlogshandelingen. Alle ongelopen in goede staat.-
€ 60 - € 100
kavel: 546
[Padvinderij] Wereldjamboree 1937
-Handgeschreven dagboek in daarvoor gemaakt boekje van de Wereldjamboree in 1937. Hierin ook foto's van deelnemers uit andere landen. 23 p. en 14 foto's + een vel met handtekeningen van o.a. Jamaicaanse en Hongaarse deelnemers.-
€ 200 - € 300
kavel: 547
Boeksimulant
-Zilveren tondeldoosje in de vorm van een boek. 5,6 x 2,8 cm-

verkocht € 110,00
kavel: 548
Chinese poppen
-17 Chinese handpoppen. Deze in zijde geklede poppen werden in de eerste helft van de 20ste eeuw door Chinezen in Nederlands-Indië langs de deuren verkocht. + 5 Chinese kistjes, hout met koperbeslag.-

verkocht € 100,00
kavel: 549
Archief Maria Muys
-Archief uit de eerste helft van de 20ste eeuw. Met origamischriften, schoolschriften, foto's, receptieboekje voor haar huwelijk in 1910. Oranjegezinde vlaggetjes, overlijdensberichten etc etc. -
€ 70 - € 140
kavel: 555
Sluitzegels
-Album met ca. 1150 sluitzegels, meest Nederlands. Los ingestoken.-

verkocht € 220,00