500-596 Varia

veiling / 11 juni 2013
kavel: 566
[BBK] Archief Henk Meier
-Convoluut van meer dan 100 documenten, tekeningen, brieven, kopij voor aksiekrant, adressenlijsten, pamfletten, BBK-kranten etc. mbt BBK rond 1969/1970. -

verkocht € 400,00
kavel: 567
Vriendschapskaartjes, ca. 1850
-Borduursels, tekeningen, aquarellen en een tekstje, totaal 16 x-

verkocht € 125,00
kavel: 568
[Almanakken] Jaarboekjes Castalia 8x.
-Castalia, jaarboekje aan de Fraaie Letteren gewijd. Jaargangen 1867, 1869 (2x), 1870, 1871, 1872, 1873 en 1874.-

verkocht € 80,00
kavel: 569
[Almanakken] Almanak voor het Schoone en Goede, 10x.
-Almanak voor het schone en Goede voor 1840, 1841, 1842, 1843, 1844, 1845, 1846, 1849, 1850 en 1851.-

verkocht € 80,00
kavel: 570
[Almanakken] 11 jaarboekjes, almanakken en 2 andere. Totaal 13.
-Tesselschade, jaarboekje 1838, 1839 en 1840. Holland, almanak voor 1849, 1855 en 1858. Aurora, jaarboekje 1851, 1852, 1853 en 1854. Overijsselsche Almanak voor Oudheid en Letteren, 1837 en 2 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 571
Catechisme en Images
-Catechisme en images divise en quatre parties seldon l'ordre suivi par les catechismes du concile de Trente.Paris, 5 Rue Bayard. Tweede helft 19e eeuw. Map met 67 chromolitho's, 67 x 48 cm. (incl. titelp.) In drie delen "Le symbole de Apotres, Les Sacrements, Les commandements de Dieu & de l' Eglise en Prière - Fins dernières-Péchés-Vertus. Oeuvres de Misécordi. + het boek met de uitleg van de platen. In uniforme linnen band gebonden.-

verkocht € 950,00
kavel: 572
Touristen uitgaves
-Rock's Illustrations of London. 1951 met 30 gravures+ Souvenir of Port-Said and Suez-Canal, ca. 1930 + Paris, oblong album met 24 foto's, ca. 1890 + 14 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 573
[Erotica] Le Nu au Salon
-Victor Nadal. Paris, 1904. In halflinnen gebonden met om en om een pagina tekst en een afbeelding van een naakt in kunst. Mooi exemplaar + La Semaine secrete de Sapho. Illustrée de huit gravures originales coloriées à la main par l'artiste. Chronique des dames contemporaines. 163 p. Genumm. 222. Ca. 1930 - en 22 andere erotische uitgaves - en 33 kaarten van een nietsverhullend kaartspel, ca. 1968.-

verkocht € 190,00
kavel: 574
Architectuur
-Règles des Cinq ordres d'Architecture, de vignole, (..0 C.M. Delagardette, nouvelle ed. Paris, Marie et Bernard, ca. 1845. Met 50 kopergravures + Architectur der Niederlande von L. Krook. Leipzig, lieferung II. Touwgebonden map met 30 bladen. Ca. 1900 - en 6 andere mbt. architectuur. -

verkocht € 150,00
kavel: 575
Filmsterren
-Touwgebonden ansichtkaartenalbum met ca. 100 ingeplakte en gestoken kaarten van filmsterren, ca. 1930. Met o.a.Lilian Harvey, Laurel & Hardy, Greta Garbo. Enkele met (kinder)hand beschreven, enkele aan randen besch. Meest goed. -

verkocht € 75,00