500-596 Varia

veiling / 11 juni 2013
kavel: 576
[Studentica] Utrechts Studententoneel
-Lot van 21 foto's, deels begin 20ste eeuw van dit toneel + enkele programmaboekjes, ansichtkaarten van de lustrumfeesten, etc. -

verkocht € 70,00
kavel: 577
[Architectuur]
-The Stones of Venice. John Ruskin, fourth edition. George Allen, Sunnyside, Kent, 1886. Vols 1-3 xii,403, ix,379, 352,135=general index p. 4to. In perkament geb. - en 7 andere. -

verkocht € 140,00
kavel: 578
Filmsterren
-Album met 138 losse filmsterren ansichtkaarten. Alle voor 1940. Vrijwel alle in goede conditie.-

verkocht € 110,00
kavel: 579
[Kaartspelen] Ruiten Zeven
-Vermakelijk Pot Spel. Amsterdam, H. Mo(o)lenijzer Senior, Rokin 135 & Zoon, Kloveniersburgwal, Amsterdam. Ca. 1850. 42 x 34 cm. Met Verklaring. 4 p. -
€ 100 - € 200
kavel: 580
Pin-up
-4 Pin-up kalenders met gelithografeerde coverplaat. Jaren 1945, 1949, 1951 en 1959. In prachtige staat.-

verkocht € 120,00
kavel: 581
[Nederlands-Indië] Gedenkboek der Samarang-Joana Stoomtram-Maatschappij 1907
-De Tramwegen op Java. M.M. Couvee, 's-Gravenhage, 1907. 118 p. met vele bijlages en fotopagina's. Ills. linnen geb. rug bovenzijde licht besch., verder goed ex.-

verkocht € 70,00
kavel: 582
Colorado- of Aardappelkever
-De Burgemeester der Gemeente (..) maakt bekend dat bij hem is ontvangen, van het departement van Binnenlandsche Zaken, eene circulaire bevattende onderstaande afbeelding en beschrijving van de Colorado- of Aardappelkever, met uitnoodiging de aandacht der ingezeten dezer gemeente daarop te vestigen. (..) Indien gij dezen geduchten vijand van den aardappeloogst, in welke gedaante ook, ontmoet, doodt hem onmiddelijk. den (..) 187(..) Pamflet, ca. 1872. + Bestijding Coloradokever. Pamflet 1943 waarin wordt bevolen het aardappelgewas driemaal te bespuiten met water waaraan op 100 liter 400 gram calciumarsenaat is toegevoegd. Met sign. burgemeester Heerewaarden + Pamflet " Recept voor de beet van eenen dollen hond", ca. 1800 + J. Rosco. The Great American Pig Performer. The Greatest Novelty on Earth. The only troupe of performing Pigs in Great Britain. Klein affiche. 20 x 26 cm, ca. 1870.-
€ 90 - € 150
kavel: 584
[W.O. I] Lot van 4 dagboeken,
-waarvan 2 met dagboekaantekeningen uit de eerste wereldoorlog, incl. enkele foto's van de betreffende personen, Duitstalig en 2 dagboeken met aantekeningen/citaten van een dame (ca. 1870-1875) in het Nederlands. + Mapje met 11 losse pagina's in het Latijn, waarschijnlijk college aantekeningen.-

verkocht € 150,00
kavel: 585
[Scouting] Album
-Foto album met 23 foto's van de reigers en kieviten van de Rounders, Arnhem(?), ca. 1924 + kaartjes, insignes, speldjes etc. van o.a. de Wereldjamboree 1937.-

verkocht € 75,00
kavel: 586
[Boekband] Vriendenboek Dr. Willem Nolen (1854-1939)
-Leiden, 1916. Vriendenboek voor professor dr. Willem Nolen. Hoogleeraar in de Inwendige Geneeskunde te Leiden tgv. zijn 25 jarige Ambtsvervulling op 4 februari 1916. Folio (43 x 35,5 cm) perkamenten album met koperen slot en vergulde randversiering en initialen. Met enkele fraai gekaligrafeerde en handgeschilderde pagina's en 387 signaturen van leerlingen en oudleerlingen.-

verkocht € 750,00