500-596 Varia

veiling / 11 juni 2013
kavel: 587
[Erotica] Chansons grivoises ou vaudevilles de Cythère, dédiéa à Priape et ornés de 20 gravures.
-Brussel, 1832, zonder paginering, 14 (van 20) gravures, marokijnen bandje uit de tijd (of iets later), 32mo.-

verkocht € 225,00
kavel: 588
Schoolplaat Brood Koek en Beschuit bakkerij
-P. van Geldorp, L.C.G. Malmberg, Nijmegen ca. 1920. 60 x 80 cm. Goed exemplaar met metalen hoekjes en twee hanglintjes aan bovenzijde.-
€ 60 - € 100
kavel: 589
Funke Roggebrood, Funke en B. Stähle, H.C. Funke en Zoon, Gebroeders Funke Amsterdam
-Reclamearchief bevattende een foto en twee albums. -
€ 750 - € 1450
kavel: 590
Rie Cramer (1887-1977)
-Map met 193 ansichtkaarten van Rie Cramer, grotendeels voor 1950. Met enkele complete series als de 12 maanden van het jaar, Roukes & Erhart, Baarn, serie 134, Vieilles Chansons, serie van 8, 10 van de 12 kaarten uit de serie lentebloemen, etc. - en Rie Cramer kalender 1950. Klein formaat kalender met 12 bladen. -

verkocht € 400,00
kavel: 591
[Ansichtkaarten] Fantasie
-Lot met ca. 140 kaarten. Meest gelopen, voor 1950. -

verkocht € 140,00
kavel: 592
Boekenleggers
-Lot met ca. 300 boekenleggers in 4 albums. Met o.a. een serie nog op een blad van het tijdschrift Jugend, Hirth's Kunstverlag, München en Leipzig en een serie van Van Houten + een album met 45 Notgeldbiljetten.-
€ 80 - € 150
kavel: 593
WOII - Correspondentie overlijden Johan Christiaan Eenstrom
-Brief geschreven door Juliana Eenstrom-Beekman aan de koningin om haar man op te sporen. Deze was in oktober 1944 gearresteerd en afgevoerd naar Scheveningen. De correspondentie daarna - ontvangst van de brief door de Koningin, de overgave van de opdracht aan juiste instanties, de brief waarin wordt gevraagd om een beschrijving van zijn laatst bekende kledingstuk. Daarna de brief waarin wordt vermeld dat hij voor het vaderland gestorven is, de enveloppe waarin zijn persoonlijke bezittingen hadden gezeten en de afwikkeling tm de begravenis.-

verkocht € 100,00
kavel: 594
Twee houten kisten met foto's
-Vele honderden foto's tussen 1880 en 1980. + Michael 3D Stereos, stereokijker en twee volledige sets stereoglazen. In orig. doos. Kijker is beschadigd.-

verkocht € 160,00
kavel: 595
Stereokaarten
-Houten kist met ca. 300 diverse stereokaarten + stereokijker, in kistje. - en bakelieten stereokijker en ca. 45 kleiner formaat stereokaarten (niet passend). -

verkocht € 160,00
kavel: 596
Ecole Flamande
-Album met 93 gravures naar 16e eeuwse meesters, o.a. Holbein, A. van Dyck, P.P. Rubens, vd Velde etc. Alle ingekaderd met groengeverfde laag en ingestoken in album. Kado gegeven in 1906 + illustratief doosje met 35 kopergravures mbt. Engeland voor de touristische markt, ca. 1860 - en album met ingeplakte platen, ca. 1870, alle mbt scheepvaart.-

verkocht € 100,00