830-889 Curiosa

veiling / 11 juni 2013
[830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 889]
kavel: 830
Yellow Submarine
-Corgi Toys, 1968. Compleet in goede staat met propellor, rode luikjes en alle vier de Beatles.-

verkocht € 60,00
kavel: 831
Reclame displays jaren '30
-Verkade clown. Karton, staand. Litho M.A. Jacobson, Haarlem + 2 x Union Chocolade: Senorita Rondo, waarvan 1 met Engelse, de andere met Duitse tekst.-

verkocht € 45,00
kavel: 832
Geduldspelen
-The Niagare puzzle. R. journet London. doosje met klein metalen balletje dat in het juiste gat moet vallen + De Faam-Breda, negertje met pepermuntrollen - en 13 andere geduldspelletjes, alle tussen 1900-1940 + Bikee. A novel and very amusing game. publ. by C.W. Faulkner & Co, London & C. ca. 1890- en 4 andere spelen.-

verkocht € 80,00
kavel: 833
Reclameblikken en reclamespiegeltjes
-10 reclameblikjes met o.a. Dr. J.B. Meenk Hoest-en keel Pellets, en brillenzalf voor gafmaskers - en 9 reclamespiegeltjes , o.a. Herman Thon, Heeren-jongens- & Kinderkleeding, Deventer en Fa. H. Matoo's Schoenen N.V. Amsterdam. Alle eerste helft 20ste eeuw.-

verkocht € 70,00
kavel: 834
Ansichtkaarten Topografie
-Twee mappen met daarin 674 kaarten van plaatsen in Nederland. Meest gelopen en tussen 1910-1950. + 1 map met daarin 126 kaarten van Amsterdam. Meest gelopen en zelfde periode.-

verkocht € 360,00
kavel: 835
Ansichtkaarten Reclame
-109 Nederlandse en 100 buitenlandse reclame-ansichten. Meest gelopen. Meerendeels voor 1950. -

verkocht € 200,00
kavel: 836
Robots
-Rotate-O-Matic Super Giant Robot. Metal Printed. S.H., Made in Japan (hoogte: 42 cm.) + Rotate-O-Matic Super Robot (30 cm.)+ Battery operated Piston Robot (26 cm.) -

verkocht € 250,00
kavel: 837
Richter's Anker-Steenbouwdoos Miniatuur
-Ca. 1920. Miniatuuruitvoering van de steenbouwdoos. Inclusief 4 voorbeeldplaten en advertentie " Richter's Anker-Steenbouwdoozen met grootere Steenen zijn verkrijgbaar in prijzen van f1.- tot f210,- -
€ 60 - € 100
kavel: 838
Tinnen figuren
-23 tinnen figuurtjes uit 3 sets, waaronder 2 x 8 soldaten met geweer en 6 figuren/bomen uit een landschap. Alle ca.1900-
€ 60 - € 90
kavel: 839
Spelen
-Bevrijdingsspel. Ca. 1946. In orig. doos + De verduisterde stad. bord, doosje met pionnen en handleiding + opbergdoosje "apparat fur Spritz Malerei" + Tik-Tak, de precies gaande horloge. Bouwspeel en leermiddel in originele doos. - en 2 andere. Alle tussen 1900 en 1950.-
€ 60 - € 100