830-889 Curiosa

veiling / 11 juni 2013
[830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 889]
kavel: 840
Etiketten
-O.a.firma Lebbing delicatessen Amsterdam (ontw. Joan Colette), Hagemeyer & Co, Handel my, C.P.J. Arnold vh Westenberg, Hilversum, Handel in Wijnen etc. Meest tussen 1910-1930. -
€ 50 - € 100
kavel: 841
Diverse reclame
-Kartonnen kleine reclamedisplays voor Welf, Jansen & Tilanus, Ledersmeer J. Bakker & Co -en 10 andere + 8 verpakkingen van plakmeel, alle voor 1940 + 10 reclameboekjes met o.a. Kreymborg en van der Linden's boord -en 5 kookboekjes, o.a. Calve-Delft, Delfrite, ca. 1915. -
€ 55 - € 90
kavel: 842
Gertie The Galloping Goose
-Unique, United States. Opwindbare blikken gans, ca. 1935. Kleine roestvlekjes, mooi exemplaar. Mechaniek werkt: Hij klapt eenmaal opgewonden vrolijk heen en weer. -

verkocht € 80,00
kavel: 843
Blikken speelgoed
-Hond die met schoen speelt. Made in England, ca. 1935 + Opwindbaar vogeltje, Pat. dec. 27 1927. Beiden met sleutel.-
€ 70 - € 120
kavel: 844
[Metalen speelgoed] Man met slijpmachine
-Bavaria, ca. 1935. Opwindbaar mechaniekje waarbij een slijpsteen gaat draaien en een vuursteentje aan de plank van een man zorgt voor kleine vuurspatjes. + Opwindbare blikken naaimachine waarvan het (celluloid) popje ontbreekt (ca. 1950) + werkend muziekdoosje met gelith. plaatje, eerste helft 20ste eeuw.-
€ 80 - € 150
kavel: 845
Salta
-Konrad Heinrich Büttgenbach, 1899. Variant op damspel dat furore maakte in de eerste twee decennia na het fin du siècle maar na WOI in de vergetelheid raakte. -

verkocht € 65,00
kavel: 846
Flick's Cacao blik in vorm van een kluis
-Erven Flick, Amsterdam, ca. 1905. 41,5 x 30 x 24 cm. Bovenzijde wat vervaagd, overig goed. -

verkocht € 100,00
kavel: 847
Dinky Toys
-No.157 Jaguar XK, 120 Coupe. Gebruikt, redelijk goed ex + Triumph, ca. 1946. Beige. Gebruikt, redelijke goed ex - en 5 andere + Een doosje met een stoplicht, benzinepomp en enkele kleinere kapotte onderdelen - en 10 autootjes van andere merken, alle gebruikt.-

verkocht € 80,00
kavel: 848
Dinky Toys
-4 militaire voertuigen, in orig. doos, waarvan 3 Franse (nrs. 80E, 814, 815) en 1 Engelse (nr.651) + Citroën 2VO, Frankrijk - en 5 andere + Maxwells minilags in orig. doos + de Esso pomp (nr. 182)-

verkocht € 110,00
kavel: 849
Jan Toorop kalender 1930
-Compleet met foto Toorop door Bressenbrugge op voorzijde en 6 kalenderplaten + kartonnen kalenderplaten (zonder de papieren kalenderbladen aan voorzijde) van K & J. Wilkens, Houthandel Veendam, N. Hollandsche Kolenhandel Amsterdam-Bussum - L.J. Gaaikema's Kracht-Veevoeder, Groningen.-

verkocht € 60,00