830-889 Curiosa

veiling / 11 juni 2013
[830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 889]
kavel: 850
Jac Jongert: Voorraadblik Van Nelle
-1930, Bekkers Dordt voor de Erven de Wed. J. van Nelle Rotterdam. 41,5 x 28,5 x 37 cm. Vlakverdeling in rood en geel met blauwe dekselrand en wit-rood-donkerblauwe lettering. Heeft wat slijtageplekken en krassen op deksel, verder goed ex. Met inhoud: 16 ongeopende pakken Van Nelle koffie -en thee ca. 1925 - 1940, met verpakkingen die ontworpen zijn door o.a. J. Jongert. -
€ 100 - € 150
kavel: 851
Verpakkingsmaterialen
-Verpakkingsmaterialen van o.m. Van Nelle koffie, thee -en tabak. Ca. 1930-1950. Onder andere met ontwerpen van Jac Jongert. Incl. een aantal ongeopende koffie -en theeverpakkingen. -
€ 40 - € 70
kavel: 852
Bouwpakket Amerikaanse huisjes
-Een uitgave van Mc Loughlin Bros, New York, 1897. Set van 18 kartonnen huisjes met uitvouwbare papieren ondergrond. Met bijpassende attributen en figuren, en enkele extra figuurtjes. In originele doos die beschadigd is aan de randen. -
€ 100 - € 150
kavel: 853
Bakker Krul Bonbondoos
-Kartonnen bonbondoos met uitschuifbare etages van bakkerij Krul die tot 1970 aan het Noordeinde in Den Haag was gevestigd. Ca. 1930 + Van Melle's Wafelspel, met op achterzijde sticker van firma Joh. Tromp te Sneek. Kunstdrukk. LUiie Co. Amsterdam ca. 1930. In goede staat. -

verkocht € 70,00
kavel: 854
Liber Amoricum
-In cassette gestoken 37 losse bladen met 1 inkttekening. 1865-1869 + Cassette met 8p. waarvan 7 geïllustreerd o.a. met potloodtekeningen. Ca. 1853 -en Der Freunschaft Geweiht. Cassette met daarin 10 p. waarvan 4 met illustratie en 1 met borduursel. -
€ 125 - € 150
kavel: 855
Reclameblikken Pette Wormerveer
-Zeilboot en aanzicht van de Zaanse Schans. Beiden 21,5 x 9 x 13 cm. Ca. 1925. -
€ 75 - € 125
kavel: 856
Ansichtkaartenalbum
-Briefkaarten Album. Van Netty Heijting, met 145 ansichtkaarten vanaf ca. 1900. Enkele pagina's zijn iets ingescheurd, verder in goede staat. -

verkocht € 250,00
kavel: 857
Miniature Globe
-Chad Valley Company, ca. 1945. 8,5 x 4 cm. In origineel opbergdoosje in goede staat.-

verkocht € 75,00
kavel: 858
Jugendstil Boek-ornamenten
-Ca. 1910. Koperen ornamenten met Jugendstilmotief. Voorstelling van vrouw met druiven: 21 x 9 cm, Hoekornament: vrouw met blaasinstrument en bloemen: 11 x 20 cm -en Libelle 6,5 x 9 cm.-

verkocht € 90,00
kavel: 859
Gravures visserij
-Negen gravures ca. 1800 met afbeeldingen van vissende mensen in de natuur of in de omgeving van imposante landgoederen. Zes van de gravures zijn ingekleurd. Afm. tussen de 21x13 cm en de 22x32cm. De gravures hebben hier en daar een vlekje, maar verkeren in goede conditie. -
€ 70 - € 100