830-889 Curiosa

veiling / 11 juni 2013
[830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 889]
kavel: 860
Postkaarten Japan
-75 ansichtkaarten uit Japan, meest ongelopen. Foto's in kleur van bezienswaardigheden zoals Mount Fuji, de stad Kyoto en vele tempels. -

verkocht € 90,00
kavel: 861
Nieuw Loterij Gezelschap-Spel van vijf klassen.
-Spel met 60 kaartjes met genummerde zeer gedetailleerde gravures en gebruiksaanwijzing in kartonnen doosje. Ca. 1850. Doosje is wat beschadigd en gevlekt, de kaartjes verkeren in goede staat. -en 'Vogelkwartetspel' 12 kwartetten van vogelfamilies. Uitgave van Jamfabriek 'Tuinbouw Maatschappij Gelderland' ca. 1930. Het doosje ontbreekt. De kaarten zijn over het algemeen in goede conditie, alleen de pauw uit de categorie 'siervogels' is beschadigd. -

verkocht € 55,00
kavel: 862
Bronzen plakkaat lezend figuur
-Plakkaat met lezend bijbels figuur. Gesigneerd S. Korb. Afm. 16.7 x 19,5 cm. -

verkocht € 35,00
kavel: 863
Fietsplaatjes
-Collectie van alle belastingplaatjes tussen 1925 tot de afschaffing in 1941. + een exemplaar in houdertje zoals die toen werd gebruikt en een exemplaar uit 1933/34 met gat er in, voor werklozen. - en een aantal brochures, artikelen etc over de plaatjes. Ontworpen door Chris van der Hoef, Willem Rozendaal en Cornelis Wienecke-

verkocht € 150,00
kavel: 864
Boeksimulanten
-Lot van boeksimulanten. 2 boeksimulanten waarvan één bestaat uit twee boeken (zeldzaam), vroeg 1900 - en een boekvormige doos van balinees houtsnijwerk, eerste helft 20ste eeuw.-

verkocht € 120,00
kavel: 865
Theater - Thalia Proscenium no 9
-Joseph Scholz Verlag, Mainz, Duitsland. ca. 1885. 55 x66 cm Chromolitho. Met "Hintergrund zum Fischerdorf" en Seitencoulissen zum Fischerdorf" + De platen met figuren van 'Die sieben Raben, Dornröschen en Schneewittchen'. Alle bladen nog in originele staat en ongebruikt. -
€ 100 - € 200
kavel: 866
Drie 16 mm films
-Felix the Cat. Tee-time. Geluids- en tekenfilm 1013. Film in blik. + Publiciteitsfilm van Philips met Arabische soundtrack, ca. 1950? + Dinky. It's a living. Tekenfilm met geluid, 1957. -

verkocht € 80,00
kavel: 867
Haarstukje
-Ca. 1860. Met bovenschrift "De dood spaart ouderdom noch jeugd. Hij kent geen onderscheid. 't Betrachten van het pas der deugd Maakt zijn voor d' Eeuwigheid". In Ovalen lijstje achter glas. 23 x 18,5 cm-
€ 75 - € 125
kavel: 868
Atlas Géographique
-A.W. & G.L. Editeurts, Paris, imp. Charles Verneau. Ca. 1870. Illustratieve gelith. doos met 7 puzzels: Wereldkaart, Frankrijk, Oceanië, Azië, Europa, Amerika en Afrika. Elk 33 x 23,5 cm.-

verkocht € 250,00
kavel: 869
Boekensteunen Pelikaan
-Twee boekensteunen met metalen pelikaan op marmer. Ca. 1935. 12 x 14 cm. Hoogte van de pelikanen 10 cm.-

verkocht € 70,00