830-889 Curiosa

veiling / 11 juni 2013
[830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 869] [870 - 879] [880 - 889]
kavel: 870
Boekensteunen Geitjes
-Twee aardewerken geglazuurde boekensteunen met geitjes. Ca. 1962. 10 x 12 cm. Hoogte geitjes 10 cm. Gesigneerd aan onderzijde.-

verkocht € 60,00
kavel: 871
Okimono schelpenvisser
-19e eeuw, Japan. Ivoren schelpenvisser met schepnet. Gesigneerd aan onderzijde. 16,5 x 5,5 cm.-
€ 250 - € 500
kavel: 872
Gietijzeren boekensteunen Ijzergieters
-Aangeboden door de Koninklijke ijzergieterijen en emailleerfabrieken "De Etna" N.V. Breda. 12 x 12 x 5,5 cm.-

verkocht € 80,00
kavel: 873
ADO Blokkendoos
-ADO (Arbeid Door Onvolwaardigen), ca. 1938. 7 houten dozen in verschillende kleuren, die in elkaar passen op grootte met middenblokje. Orgineel ADO- merkje op het blokje in het midden. In goede staat.-

verkocht € 270,00
kavel: 874
ADO Blokkenzak
-Ca. 1938. Blokken in originele zak op houten plateautje en touwgebonden handvaten met opdruk. -

verkocht € 90,00
kavel: 875
Ivoren boeksimulant
-18e eeuw. Ivoor met dubbele voorstelling aan binnenzijde, van oude man aan tafel en moeder met 2 kinderen. 2 metalen scharniertjes. Afmeting 6,5x5 cm.-

verkocht € 400,00
kavel: 876
[Nederlands-Indië] Foto-glasplaten
-50 glasnegatieven. Eerste deel is een reis van Batavia naar Billiton, het tweede deel van Batvia naar Palembang. In originele houten opbergdoos.-

verkocht € 75,00
kavel: 877
Lucifermerken
-Album met ca 700 lucifermerken jaren '30-'60. -
€ 60 - € 100
kavel: 878
Tippco Blikken auto
-Tipp & Co, ca. 1925. 44 cm. Auto met chauffeur. Met opwindmechaniek. In groen/blauwgroen. Enkele lichte roestvlekjes, goed exemplaar.-

verkocht € 450,00
kavel: 879
Lehmann - Gustav der Mueller
-Ca. 1935. Drie exemplaren, van de omhoog kruipende Gustav met de meelzak - Een complete en twee incomplete in onderdelen; los een wiek, 2 meelzakken, twee staanders waarvan het kapje ontbreekt en 2 Gustaven.-
€ 250 - € 450